Get Adobe Flash player

KOPIDLNO - NEMYČEVES 4 : 2 ( 3 . 1)

Sestava :  Hrdlička - Kolář ( 70 min Dobiáš) , Čech M., Paděra , Koldovský ( 60 min Vanda)- Suchánek ( 55 min Dudek ) , Trč , Řada V., Řada J., - Rejha , Brett ( 60 min Šimánek )

Branky : Rejha  2 x

K zápasu do Kopidlna jsme odjížděli potvrdit výsledek z domácího utkání proti Robousům . Očekávali jsme , že soupeř bude hrát na hranici tvrdosti v osobních soubojích s množstvím nakopávaných balonů do vápna . Předpoklad se vyplnil . Na těžkém terénu ( hřiště totálně zničené) se poměrně dobře pohybujeme , soupeř naše akce přerušuje častými fauly . Šance na sebe nenechají dlouho čekat .Škoda toho zakončení Zvláště po naší levé straně se dostáváme k ohrožení branky domácíxh ( Rejha zbytečně střílí , místo přihrávky na volného Suchánka ).Soupeře dostává do hry naše chyba .Suchánek přihrává nepřesně  přes prostředek hřiště .Míče se zmocňuje hráč soupeře a ještě že máme v brance Hrdlu . Po jeho výkopu soupeř hlavou vrací za naší oranu , kde stojí protihráč v jasném ( 3 m ) ofsajdu . Pomezní rozhodčí nic. A tak stav utkání 0 : 1. Zápas dostává jiný obraz . Naši hráči jsou podrážděni a začínají dělat chyby . Po jedné z nich padá ve vápně útočník domácích a ROZHODČÍ PO DELŠÍ

PAUZE PÍSKÁ POKUTOVÝ KOP . 0 : 2. Z dobře rojetého zápasu je zápas blbec . To není ale všechno , dezorientované mužstvo kupí další chyby a po jedné takové dostáváme 3 . branku . Pomalu si přejeme  , aby byl konec poločasu . Ještě , že se nám podaří snížit po zahraném tresném kopu l. Rejhou na 1 : 3.Do poločasu zbývá pár minut a přichází náš nápor , který vyústí v ruku ve vápně soupeře . Bohužel rozhodčí nic nevidí ( nebo nechce ).Do kabin odcházíme zdravě naštvaní , v kabině je hodně živo.Všichni víme , že se tady dá uspět.

Do druhého poločasu jdeme s odhodláním neprohrát . Brankáře hostí zkoušíme střelami z dálky -  Čech a jeho pumelenice ,  kdy balon vypadává brankáři z rukou ,ale naši útočníci nikde , Trč - trefuje břevno , Rejha sám na brankáře - nedává . Toto jsou naše šance .Nakonec po velmi dobré individuální akci L.Rejhy ( obchází vše co je v cestě včetně brankářa ) snižuje jmenovaný na 2 . 3 . Do konce zápasu zbývají 4 minuty. Dost času na vyrovnání . Právě v tomto momentu vhazují domácí fanoušci dýmovnici na hrací plochu . Zápas je na chvíli přerušen .My ztrácíme koncentraci ,po chybném zpracování J. Paděry  se zmocní míče soupeř a do nepřipravané obrany skoruje 4 : 2 . V zápětí rozhodčí končí utkání . Utkání ve kterém jsme CHTĚLI a MĚLI uspět .

.