ČEŠOV - NEMYČEVES 2 : 4 ( 1 : 2)

Sestava: Hrdlička - Kolář ( 20 min Vanda) , Paděra , Trč , Koldovský - Čapek , Šimánek , Řada V., ( 75 min Dobiáš ) , Řada J. - Brett , Rejha

Branky : Brett 3 x  , Šimánek

ČK .: 70 min Vanda

K poslednímu zápasu podzimu jsme jeli do Češova , který se krčí na posledním místě bez získaného bodu . Upozorňoval jsem hráče , že ale v každém zápase dokázal vstřelit branku a proto my musíme pokud chceme vyhrát vstřelit branek více . Zároveň soupeř bude chtít v posledním kole udělat všechno proto , aby neskončil s nulou na kontě po podzimní části .

Od samého začátku se hra odvíjela uprostřed hřiště bez golové šance  . Teprve v 10 min se konečně dostáváme do šance ,  konkrétně O. Brett - místo branky ale zakončuje mimo branku . To jakoby předznamenalo jak se bude utkání vyvýjet . Ve snaze dát rýchlý gol , zahazujeme jednu šanci za druhou . Trest přišel z ničeho nic - centr z naší pravé strany do vápna  , stopeři nikde a L. Kolář tento zápas mu nevyšel) místo odkopu fauluje útočníka domácích - penalta . Brankář Hrdlička vystihne směr střely , ale pouze vyráží před sebe a střlec sám doráží napodruhé do naší sítě . Marná byla snaha V. Řady 0 : 1 . Ještě nedeoznělůa radost domácích a po naší velmi dobré kombinaci V.Řady a J.Řady po levé straně a důrazu J.Řady přichází centr na velké vápno a O.Brett už ví jak míč umístit volejem k pravé tyči  1:1.Než se domácí vzpamatují , už je tu rohový kop L.Rejhy a hlavička našeho nejstaršího hráče M.Šimánka a vedeme 2 : 1.Soupeř je na lopatkách a je jen škoda , že  z dalších šancí už do poločasu neskorujeme . Především po velmi dobrém prúniku L.Rejhy a přihrávce na úplně volného J.Řadu - to se snad ani nedalo nedat !!!

V poločasové přestávce vybízím k větší pozornosti na začátek poločasu , abychom domácí nedostali zpět do hry .Někteří hráči byliještě asi v kabině ( VANDA , ČAPEK )  a nechávají dojít sopeřova útočníka až do vápna a zakončit 2 : 2 . Zase komplikace ? Jenom malou chvíli , protože ihned po rozehrání vysílá Šimi pas na J.Čapka  a ten po kličce obránci centruje na penaltu .L.Rejha nejdříve v pádu trefuje břevno , ale odražený míč posílá zpět do brányO.Brett. 2 : 3 .Soupeři pomalu docházejí síli a my toho využíváme ke vstřelení dslší ho golu . A opět to je O.Brett , který zužitkoval centr z naší levé strany a po zpracování   posílá míč placírkou k tači domácí brány . 2: 4. Do konce zápasu chceme  kontrolovat  hru  , ovšem vše nám zkomplikuje  zbytečné vyloučení F.Vandy . Je to jediná červená za podzimní část a hodně mrzí . Jinak konec zápasu se již jen dohrává ,  a tak můžeme odvážet další 3 body . Všem hráčům patří dík za odehraný podzim , i když  některé zápasy nám nevyšly podle představ , 18 získaných bodů a 9 . místo v tabulce je příslibem do jarní části . Děkuji .