Nemyčeves A - Dětěnice 5:4 (2:1)

Sestava : Kanta M.- Trč, Haken , Brožíček , Řada V.(46 Žovinec) - Blažek , Zedek P., Kanta D., Havlík - Brett ( 65 min Hrdlička), Mohamed ( 80 min Suchánek)

Branky : Blažek , Trč , Brett, Zedek , Blažek ( vlastní)

ČK : Brožíček po 2 ŽK

Bez 4 hráčů základní sestavy jsme nastupovali k utkání se soupeřem , kterého předcházela pověst bojovného a rychlého mužstva.To se potvrdilo během celého utkání. Již na začátku vyrobil hrubku Trč, kdy poslal pomalou malou domů , ktero útočící hráč vystihl a přehodil brankáře  0:1 již v 7 mi.Ještě že o chvíli později v 17 min skoruje Blažek , který využívá pasu od Hakena a hlavou přehazuje brankáře 1:1. Ve 22 min napravuje svoji chybu Trč a nechytatelnou střelou nás posílá do vedení. Tak končí i poločas. Ve druhé půli se snaží soupeř i za cenu tvrdosti na hraně únosnosti zvrátit stav. Jenže proti je Brett, který si dokáže poradit s obráncem a podél brankáře navyšuje 3:1. V těchto chvílích máme zcela navrch a šance přibývají. Jenom Mohamed má 3 tutovky , dále Havlík , Zedek , Žovinec - nedáš dostaneš. To stále platí. Během 1 minuty hosté srovnávají stav na 3:3 . Do konce utkání chybí 15 min a my potřebujeme oživit naši útočnou sílu. Na hřiště přichází Hrdlička hned po chíli svého působení si vykoleduje penaltový zákrok - Pokutový kop proměňuje Zedek a vedeme 4:3. V 83 min po individuální akci Blažka si obránce sráží míč do branky 5:3. Ale to není vše - v nastaveném čase zahrává soupeř přímý kop - míč se po odrazu dostává k volnému hráči - 4 metrů v ofside a ten upravuje na konečných 5:4. Zajímavé utkání ( na okresní přebor nadstandartní) se muselo všem líbit.

Příští zápas : So 4.9. od 16,30 na hřišti v Milíčevsi.

Nemyčeves B - Žlunice 1:7 (0:4)

Sestava: Tomášek - Skalický ( 78 min Blažek) , Picek , Vlasatý , Brendl - Portyš , Žovinec (46 min Haken) , Suchánek , Svoboda ( 20 min Krůta) ,- Vaňátko , Wojcik (78 min Gendiár)

Branka : Vaňátko

Tento zápas se od začátku pro nás nevyvíjel dobře. Pohyblivý hosté nám dělali velké problémy a rychlými kombinacemi nás vůbec nepouštěli z vlasní poloviny. Záloha neudržela balon a zároveň se nestačila vracet. Přetížená obrana potom nemohla čelit rychlonohým hráčům soupeře. Za stavu 0:4 jsme provedli změny v rozestavení a to již bylo lepší. V druhé půli sióupeř troch povolil a nám se podařilo snížit po rohovém kopu na 1:5 brankou J. Naňouse. V této chvíli jsme si vypracovali několik rohů a znich pár závarů , ale ke škodě jsme žádný nevyužili. Ke konci utkání jme dovolili soupeři dát 3 branky a skore se zastavilo n 1:7. Je potřebe uznat , že soupeř   byl po všech stránkách lepší.

Další zápas: Ne 5.9. 16,30 - hřiště Miletím B