Nová Paka B- Nemyčeves A 3:5

Nová Paka B - Nemyčeves A 3:5 ( 2.2)

Sestava : Kanta - Trč, Brett (46 min Žovinec), Řada V, .Řada J.( 83 min Picek) - Marek ( 60 min Havlík) , Zedek P., Haken ,Blažek( 60min Pavera) - Mohamed , Kanta D.

Branky : Havlík 2x , Zedek 2x , Marek

Konečně po dlouhé době mistrovské utkání. K nováčkovi soutěže do Nové Paky přijíždíme vyhrát , ale v první půli to nebylo vůbec znát. Spíše to vypadalo , že si jdeme jen tak zakopat . Málo pohybu bez balonu, pomalá rozehrávka , špatné zpracování balonu , zbytečné solování místo kombinace - to vše zapříčinilo , že soupeř byl pořád ve hře a dokonce nás i přehrával..Prostě hrozný.Přitom již v 6.min byl faulován Marek a penaltu proměňuje Zedek 0:1. Jenže naše chyby v rozehrávce a špatný návrat umožní domácím nejen vyrovnat , ale dokonce jít během 5 min  do vedení na 2:1.Ještě že Marek přímo z rohu střílí branku na 2:2. Potom nevyužíváme pár šancí a náš brankář Kantis nás výrazně podrží při tutovce domácích. V poločasové pauze musíme hráčům promluvit do duše a udělat pár změn v rozestavení. To přináší ovoce -  jsme aktivní a po zrychlení hry a  sklepnutí Hakena na Zedka přichází krásný pas na rozeběhnutého Havlíka a ten se nemýlí 2:3 . V 60 min po několika závarech před domácí brankou kopeme konečně přetažený roh - balon si najde u zadní tyče Zedek a sklepává na 2:4 . Zdá se , že máme hru pod kontrolou , ale stačí malé nedorozumění v malém vápně a po rohu domácí snižují 3:4 . Poté se hráči Paky snaží vyrovnat , ale my využíváme  rozehrávky brankáře a míč putuje rychle po ose Kanta - Haken - Havlík , kdy posledně jmenovaný v 84 min rozhoduje o osudu utkání 3:5 . Je dobojováno , ale s tímhle přístupem , hlavně v první půli , bychom mohli v dalších zápasech mít velké problémy.Každý musí začít u sebe.

Příští utkání : So 21.8. od 15,30 Libáň - Nemyčeves A