Get Adobe Flash player

Nemyčeves- Milíčeves 0 :2 (0:2)

Seatava : Kanta - Švec (66 Rákoš) , Brett , Trč , Pánek - Portyš , Zedek P. , Hochman , Žovinec - Marek(22 Řada V.), Zedek T (  46 Bureš)

připraveni : Picek , Řada J.

Další zápas , který se nám nepovedl . Po Lužanech opět bez bodů a taky bez vstřelené branky.Co je platné , že máme herní převahu , když nedokážeme dát branku . První poločas jsme zaspali , a soupeř ze dvou pološancí nám dává 2 branky. První po přímém kopu do tyče , kdy jsme pozdě reagovali a následná střela prošla klubkem hráčů do branky. Druhou dostáváme po špatném řešení situace na polovině hřiště . Následný nákop za naší levou stranu obrany vůbec nezachycujeme a po centru před branku se nejlépe orientuje soupeřův útočník a do prázdné branky skoruje . Poločasové 0:2 je nepříjemné , ale je v našich silách to změnit. V kabině panuje vzrušená debata a z hráčů je cítit odhodlání. Ještě jej přenést na hřiště. Celý druhý poločas tlačíme soupeře , máme hodně přímých kopů okolo vápna , rohových kopů taky dost . Ale chybí tomu častější odvaha jít do vápna a zkusit jeden na jednoho . Taky zahrávání trestných kopů je triskní , ani jednou se nepokoušíme soupeře překvapit rozehrávkou . Soupeř dohrává na hranici fyzických možností ( za druhou půli jestli byl 3x za půlkou), hodně fauluje  ale my toho nedokážeme využít a  s naší střeleckou potencí je to špatné .  Zkrátka je potřeba se zamyslet se každý nad sebou a připravit se na další velice těžký zápas , který nás čeká na hřišti vedoucího celku Staré Paky . Zápas se hraje v neděli 11.10. od 15,00 hodin a bez diváků .