Get Adobe Flash player

Nemyčeves - Lužany 0:2(0:1)

Sestava : Kanta - Švec , Řada V., Řada J.( 46 Trč), Pánek - Hochman (46 Zedek T) , Zedek P.( 74 Suchánek) , Blažek - Havlík , Marek ( 85 Rákoš)

ČK - Blažek

Do utkání vstupujeme aktivně a hned ve 2 minutě nebezpečně zakončuje Marek . Jeho střelu brankář pouze vyráží předbranku a je jen škoda , že nikdo další nedohrává situaci. Protože balon míří do branky a na poslední chvíli jej stačí hostující obránce vykopnout . V zápětí  po krásné přihrávce za obranu Havlík obhazuje brankáře, který jej fauluje a každý čeká , že bude penalta . Omyl - rozhodčí je jiného názoru . Poté postupně soupeř svou aktivitou ,až na hraně únosnosti , nás nutí neustálým napadáním nakopávat míče a to nám není vlastní. Spousta ztracených balonů  , málo pohybu bez míče , hodně nedovolených zákroků z toho plynoucích a podrážděnost některých hráčů - to vše je voda na mlýn soupeři . Po jednom faulu u našeho vápna se hostující hráč nemílí a dává na 0:1. Na nás padla deka a do poločasu si žádnou příležitost nevytváříme. V kabině je nálada pod psa . Upozorňujeme, že nás čeká celý druhý poločas , ale musíme zlepšit skoro vše. S odhodláním začínáme druhou půli. Hraje se fotbal nahoru dolů, ale šance nepřicházejí . Po jednom mylně odpískaném zákroku proti nám  neudrží nervy Blažek a odkopne balon . Dostává druhou žlutou a my dohráváme o deseti . Tlačíme soupeře a z tlaku přichází serie rohů. Škoda , že nejsme více důrazní a soupeř stačí včas míč uklidit do bezpečí. Ke konci hrajeme vabank , toho využije soupeř k rychlému brejku a po prudkém centru si dáváme vlastní gol 0:2. Ještě se snažíme ke konci zápasu a málem se nám podaří vstřelit branku . T.Zedek je ale tak překvepen , že sám před brankářem nezachová klid a střílí pouze do golmana. Je to škoda , protože vzápětí je Tomáš faulován ve vápně a my se těšíme na penaltu. K našemu překvapení píšťalka je opět němá . Po skončení zápasu je nálada na bodu mrazu. Není ale potřeba zoufat , ale uvědomit chyby , kterých se dopouštíme a poučit se z nich . Dále je potřeba zlepšit treninkovou morálku , protože jsme museli zručit trenink pro malou ( žádnou ) účast.

Závěrem je potřeba říci , že soupeř přijel výborně fyzicky připraven a my s tím měli veliké problémy. Zápas se moc nepovedl ani HR - hodně nepřesných výroků mělo za následek podrážděnost hráčů na obou stranách .

K dalšímu zápasu zajíždíme na Pecku , kde hraje domácí utkání Bělohrad B. Začátek v sobotu 26.9. 15,30 hod.