Get Adobe Flash player

Chomutice - Nemyčeves 2:3 (1:2)

K dalšímu zápasu jsme přijeli do Chomutic a po herně nepodařenému zápasu s Jičíněvsí jsme chtěli napravit dojem .Ale pouze chtěli . Celý zápas nás provázela nepřesnost , málo pohybu a v neposlední řadě i hraní sám na sebe . To vše bylo pro domácí hráče výhodou a stále s námi drželi krok . Přitom již v 9 min kopeme trestný kop a P.Zedek se trefil parádně 0:1.  Místo aby nás branka uklidnila přišla řada chyb a zasloužený gol domácích, kteří hýřili pohybem a dostávali se častěji k odraženým balonům .Po jednom špatném odkopu  střílí domácí vyrovnávací branku 1:1. Ještě , že hned z rozehrávky domácí obrana fauluje Blažka a pokutový kop proměňuje P.Zedek 1:2. Poločas ale dohráváme v křeči a vyhlížíme přestávku. V kabině vysvětlujeme hráčům , že je potřeba se více nabízet , spolupracovat a ne se snažit kličkovat . Upozorňujeme na to , že domácí budou pouze nakopávat míče a budou chodit do soubojů. Takže jednoduchá hra .  Druhou půli začínáme aktivně a je jen škoda , že šance Havlíka , Marka a T.Zedka nekončí golem. Na druhé straně se zaskvěl Kantis , když bravůrně čapl dalekonosnou střelu a vyřešil několik závarů. Zajímavý okamžik přišel v 62 min , kdy podle soudu rozhodčího byl faulován Marek a pískala se penalta . Honza prokázal ducha fair play a přiznal , že faulován nebyl . Domácí se poté snařili o vyrovnání , které se jim podařilo v 80 minutě. Nepodařená střela se dostala k volnému hráči a ten hlavou srovnává na 2:2. Uklidňujeme hráče , že je ještě dostatek času s výsledkem něco udělat . Po 10 minutovém tlaku , kdy domácí pouze odkopávají míče přichází faul na Marka. Výborně rozehraný kop nachází Havlíka , který udrží obrance na zádech a nekompromisně zavěsí 2:3 . Běží poslední minuta a my si oddechli. Opět výkon nic moc , ale bojovností v závěru jsme dokázali zvrátit vývoj v náš prospěch . Ale opě varování - v dalších zápasech musíme zlepšit hodně věcí .

Příští zápas hrajeme doma s Lužanami , výkop v soboto 19.9. od 13,00 .