Get Adobe Flash player

Nemyčeves - Jičíněves 4:1(2:1)

Sestava : Kanta - Švec, Picek(27 Brett), Řada J.(46 Pánek), Žovinec (  57 T.Zedek) - Blažek , P.Zedek , Hochman , Řada V. - Havlík (58 Suchánek) , Marek

Branky : P.Zedek - penalta , Marek , Hochman , T.Zedek

Do derby utkání jsme nevstoupili vůbec dobře . Po nedorozumění v obraně soupeř lehce získává vedení již v 1. minutě 0:1.Nám trvá poměrně dlouho než začínáme hrát svoji hru a tím získáváme převahu . Škoda jen , že naše obrana nepředvádí výkon jako v předešlých zápasech .Pozdě přistupuje k hráčům a nechává je v klidu zpracovávat nakopnuté míče . Proto přistupujeme ke střídání . To se povedlo a Brett okamžitě uplatňuje svoji výšku a rázem máme odražené míče a můžeme myslet na útok . Vyrovnávací branku střílí P.Zedek z penalty za sražení Havlíka 1:1.Na druhý gol nemusíme čekat dlouho, Marek napřáhl z poza vápna a je to 2:1. Otáčíme skore a soupeř nemá možnost jak odpovědět. Do druhého poločasu provedeme přeskupení hráčů a to se projevuje na tlaku , z kterého dáváme i branky. Nejprve po kombinaci Marek , Havlík skoruje Hochman střelou o tyč 3:1. Oněkolik minut později upravuje na 4:1 T.Zedek po krásné přihrávce Hochmana.  Další příležitosti zůstávají nevyužity , 2x se mohla ozvat píšťalka rozhodčího a pískat pokutové kopy po faulu na Marka a tak utkání se dohrávalo v poklidu. Přístupem k začátku utkání máme výhrady - podcenění a malá soustředěnost by se nám nemusela v dalších zápasech vyplatit. Nakonec je spokojenost s 3 body a poděkování hráčům , že zápas dokázali otočit.

Příští zápas odehrajeme v Chomuticích v sobotu 12.9. od 16,30 .