HOŘICE B - NEMYČEVES 0:2(0:2)

Sestava : Kanta - Žovinec , Picek ,Řada J., Švec - Blažek , Zedek P. (71 Suchánek), Řada V.( Kaván), Portyš (58 Zedek T.) - Marek (73 Brett) , Havlík ( 80 Vaňátko)

Připraven Bureš

Branky : Havlík , Marek

Do Hořic jsme jeli s odhodláním zápas vyhrát , i když jsme nevěděli , kolik hráčů s A mužstva nastoupí. Začátek byl z naší strany velice taktický a soupeře jsme vůbec k ničemu nepouštěli. Naopak jsme využívali každou možnost k rychlému přechodu .Jeden se nám povedl již ve 4 minutě . Na konci pohledné akce byl Havlík , který obešel brankáře a zkušeně zavěsil 0:1. Potom jsme opět pozorně bránili a domácí se prosazovali pouze z nakopnutých balonů. Naše obrana pracovala skvěle . Po Vyhraném souboji  uprostřed hřiště (V.Řada) se balon dostáva k Markovi a ten prostřeluje brankáře 0:2. To běží 22 minuta utkání a pro domácí je to šok . A to ještě o 5 minut později vybídne Portyš krásnou kolmicí Havlíka , ten jde sám na brankáře , ale místo kličky volí střelu , kterou brankář lapí. Je to škoda , protože vést do poločasu o 3 branky by bylo fajn. V kabině upozorňujeme hráče na tlak , který domácí určitě vyvinou . A taky jo - domácí prostřídají a začínají hrát na 3 útočníky a my najednou nestíháme, ztrácíme lehké míče , nepodržíme více  balon . Poté jsme nuceni vystřídat a naše hra se mění na ubránění výsledku . To se nám i přes značný tlak a nevyužití některých šancí domácích podaří . Výsledek je výborný , za bojovnost zaslouží všichni hráči včetně střídajících pochvalu. Zejména celá obrana v čele s brankářem zahrála skvěle.

V příštím zápase hostíme celek Jičíněvse , neděle 6.9. ve 13,00 .