Get Adobe Flash player

Nová sezona

Po dlouhé odmlce zaviněné virem covid 19 , jsme opět začali v  červnu s naplno treninkovým procesem . Hlavním úkolem bylo vytvoření vcelku nového mužstva . Vždyť řada hráčů odešla a nezbývalo nic jiného , než sehnat náhradu . Což se podařilo. Postupně přišli hráči - Zedek Pavel , Zedek Tomáš , Ivan Žovinec , Jakub Blažek , Aleš Skalický , Vojtěch Herzán , Trčka Dominik , Michal Portyš , Ondřej Bureš , Jan Picek , Miroslav Švec , Tadeáš Kaván . Po dlouhé odmlce začali znovu trenovat Jaroslav Šámal , Matyáš Pánek ,Karel Hochman  . Zranění stále nepustilo do přípravy kapitána Tomáše Trče . Účast na trenincích byla dobrá - 10 - 13 hráčů. První přípravné utkání jsme sehráli na domácím hřišti proti Javůrkově Louce s  výsledkem 6:3 . V tomto období se těžko schání soupeři , a tak k druhému utkání nastupujeme proti mužstvu složeného s hráči Žeretic , Jičína B a Javůrkovi Louky. Výsledek 4:1 . Potom máme krátkou přestávku a začínáme opět 16.července . V sobotu 18.července sehráváme p.utkání na Podhradí - výsledek 4:2, a to v 1.poločase prohráváme 1:2 . Další utkání je hned za týden , kdy v neděli zajíždíme do Žeretic . Konečný výsledek 6:4 . Po tomto zápasu příští týden hrajeme na turnaji v Kruhu u Jilemnice s těmito výsledky : Kruh 1:2 , Slávia Praha 3:0 , Račice 4:1 . Postupujeme do finále a tam prohráváme s Roztoky u Jilemnice 1:3. Jan Marek je vyhlášen nejlepším střelcem turnaje s 5 - ti brankami. Jak je vidět , tak přípravu absolvujeme proti mužstvům převážně na úrovni OP . To proto, abychom dali novým hráčům čas na sehrání se .Potom již k dalším utkáním jsme pozvali soupeře , kteří hrají 1.B třídu. Konkrétně Jičín B , s kterým hrajeme 2:7 , když ještě v 73 min jsme vedli 2:1 . No a posledním p.zápasem je utkání proti mužstvu Kněžic - výsledek 6:3 . A to jsme prohrávali po 20 min 3:0 . V zápasech se vystřídalo všech 23 hráčů .

 

I.mistrovské utkání So 22.8.2020

Robousy - Nemyčeves 1:1 (0:1) na  PK 5:6

branka : Havlík

sestava : Kanta - Pánek , Picek (82 Suchánek), J.Řada , Švec(46 Bureš) - Žovinec , P.Zedek , Portyš (51 V.Řada) , Blažek - Havlík , Marek (62 T.Zedek)

připraven Hetshko

Do prvního zápasu nové sezony vstupujeme hodně bázlivě . Domácí získávají převahu a vytvářením neustálého tlaku na naše hráče si vytvářejí i šance . Z několika rohů ještě neuhodilo , ale následně po chybné rozehrávce přichází náš faul a penalta . Brankář Kanta se vyznamenal a lapil . Soupeř posléze nastřeluje tyč , ale to je  v prvním poločase od něj vše . My se osmělujeme asi po 20 minutách a hned je z toho branka . Krásnou přihrávku za obranu posílá Portyš a Havlík dává na 1:0. Poté trefuje tyč domácí branky . Je to škoda , protože vést o dvě branky by bylo fajn . Druhá půle začíná náporem domácích , což jim umožňujeme malou aktivitou zejména našich útočníkú, kteří málo napadají obránce , a ti pak mají čas na přesný nákop za naši obranu . Hodně nás zaměstnává J.Vích , který pálí ze všech pozic , ale Kantis vše likviduje . My zatím máme mnoho šancí na zvýšení náskoku, ale co dokážeme zahodit , to se nedá popúsat . Šance Marka , Havlíka , Žovince , T.Zedka volaly po skorování . A tak udeřili  domácí V 88 min.sporný střet našeho obránce s domácím hráčem posuzuje rozhodčí jako nedovolený a je tu druhá penalta . Tu již domácí proměňují a srovnávají na 1:1.Následují penalty a v nich vynikají brankáři . Nakonec tím šťasnějším je náš , který lapí 4 .

Závěrem je potřeba si říci , že tak vlažný začátek zápasu by se nám nemusel jindy vyplatit . Ve hře musíme zlepšit pohyb bez balonu , jít na riziko když jsem ve vápně , nebát si dojít pro balon , . Zkrátka těch věcí ,které je potřeba zlepšit je dost .A na nich musíme zapracovat . Jinak za 2 body hráčům patří dík , protože z Robous se body nebudou vozit .