Get Adobe Flash player

NEMYČEVES- HOŘICE B 7:1 ( 4:1)

Za dnešní zápas musíme pochválit všechny hráče.K zápasu přistoupili zodpovědně a hned od začátku na soupeře vlítli.Již v 6.min vedeme 1:0 po zahraném trestném kopu  J.Suchánkem končí balon nikým netečován  brance.V 15.min rychlá akce - Zítka přihrává  Hochmanovi , ten pouští  Zoltánovi - prudká      zasekávačka a zpětná na Hochmana a ten už ví co s ní 2:0.V zápětí J.Marek střelou z poza vápna k tyči upravuje na 3:0. A to běží teprve 18 .minuta.Až v 22.min se dostává ke střele taky soupeř ,ale M.Kanta si se střelou poradil .Po rohovém kopu , který zahrává K,Hochman si dává soupeř vlasní gol 4:0.Škoda nepozornosti v poslední min.poločasu - po rozehraném kopu a zaváhání obrany soupeř snižuje 4:1.Druhý poločas je obdobou prvního a na gol nečekáme dlouho - J.Marek je při chuti , uteče obráncům a přihrává Ziťasovi - ten bombou od břevna zvyšuje na 5:1. V zápětí soupeř přichází na půlicí čáře o  míč ,Marek obchází obránce a sevíruje Zoltánovi- ale ten trefuje pouze tyč prázdné branky.V 71 min.asi nejhezčí akce zápasu -V.Řada si vymění míč s Hochmanem , postupuje sám do vápna , přihrává volnému Markovi 6:1.Poslední branku utkání střílí opět Marek ,když doráží v\ražený míč brankářem po střele  Zoltána. Kluci díky za předvedenou hru.Snad je dostatečný důvod k tomu, aby si na fotbal našlo cestu více diváků z obce. A nyní hurá na Milíčeves.