Nemyčeves - Skřivany 2:0 (1:0)

Branky: Brett , Jezbera L.

Sestava : Turek - Řada J., Zítka , Kateřiňák , Trč - Marek , Jezbera L. ( 80 min Stejskal ), Jezbera P. (75 min Brožíček ), Hochman - Brett ( 70 min Hrdlička ) ,  Kolář ( 55 min Bureš)

Připraven : Řada V.

Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním napravit výsledek z minulého zápasu . Tomu odpovídala taktická příprava před zápasem . Hráči byli upozorněni na některé nedostatky , které se vyskytly v naší hře a musím konstatovat , že všichni splnili dané pokyny. Soupeř budil respekt , vždyť doposud neprohrál .První brnku vstřelil O.Brett po pasu za obranu , kdy si pohrál s obránci a skoroval 1:0. Hosté se osmělili a po nedorozumění v naší obraně nastřelují břevno . Nutno podotknout , že to byla jejich jediná vážná šance . Poločas  jsme odehráli v klidu , škoda jen , že jsme nevstřelili ještě jednu branku , protože šance O.Bretta ( břevno ) a L.Jezbery( prázdná brána) po tom volaly . V druhém poločase střílíme druhou branku po pasu na L.Jezberu , který prostřeluje hostujícího brankáře 2:0. Konec zápasu jsme si pohlídali a zaslouženě máme 3 body . Klukům patří dík za odvedený výkon během celého zápasu  .