2    :   2              ( na penalty 4 : 3 )

Branky :  2 x Vacek

Sestava:  Brožíček  - Trč, Kateřiňák, Řada Vojta, Řada Jakub  - Zítka, Jezbera Lukáš, Vacek, Hochman – Marek, Tomášek

Střídání :  26´ Brett místo Řady V.

70´ Jezbera Petr  místo  Tomáška

Připraveni :  Kolář  a  Hrdlička

Hodnocení .  Na derby utkání se sešla velice slušná návštěva. Škoda jen špatného povrchu hrací plochy, což je zapříčiněno suchým počasím.  Zápas samotný se odehrával v bojovném duchu a ve slušném nasazení. Bylo  vidět velké množství osobních soubojů, důrazu, ale občas i trochu fotbalovosti. Hosté se ukázali jako kompaktní tým a již v 10 minutě po naší chybě se ujali vedení brankou Tomáše Klabana.  Za necelých pět minut ale bylo vyrovnáno, kdy se hlavou trefil Vacek. Zbytek poločasu se odehrával mezi oběma vápny s několika šancemi, zejména na straně hostí. Škoda jen zranění z 26 minuty našeho stopera Řady Vojty ( věříme, že se dá brzy dohromady ). O poločase bylo nutné trochu změnit rozestavení abychom zpomalili přechodovou fázi hostujícího týmu. To se částečně podařilo a dokonce jsme i stříleli nebezpečně dvakrát z kopačky Lukáše Jezbery. V 70 minutě jsme zahráli nacvičený roh a Vacek se prosadil podruhé ve vápně a poslal náš tým do vedení 2 : 1.

Hosté se od tohoto okamžiku tlačili stále více za vyrovnáním a nám se bohužel nedařilo více podržet míč na svých kopačkách. Tak přišel zákonitý trest, kdy byl faulován hráč Kopidlna před velkým vápnem a Klaban Tomáš se trefil podruhé. Byla to 89 minuta, což bylo již náročné na zvrat. Přesto jsme ale v poslední minutě zahrávali tr.kop ze vzdálenosti 22 metrů. Bohužel bez úspěchu. Zápas tak skončil remízou a penaltový rozstřel jsme zvládli lépe. Dva body tak zůstali doma.

Musím pochválit kluky  více za bojovnost nežli krásu, ale ono to přijde jakmile se trávník zazelená J nebojte kamarádi, já vám věřím