Get Adobe Flash player

Referát Nepolisy

Nemyčeves  -  Nepolisy

                   7     :     1

 

Branky :  2 x Brett. 2 x Marek, Vacek, Janků, Jezbera Petr

 

Sestava :  Brožíček – Hrdlička, Janků, Kolář  -  Trč, Zítka, Vacek, Řada Vojta  - Radačovský, Brett, Marek

 

Střídání :  46´  Jezbera Petr  místo Koláře       připraven ještě Řada Jakub

 

Hodnocení :  v posledním zápase sezóny, jsme se probudili i střelecky a obšťastnili sebe i naše věrné fanoušky. Výsledek je jednoznačný a při troše dobré vůle mohl být i dvojciferný. I tak ale je v našich řadách spokojenost. V zápase se dařilo jak herně tak střelecky, kdy se po tvrdém pátečním tréninku konečně trefil dvakrát Brett, kdy zejména ta šibenice, to byla dle jeho slov paráda. Bylo k vidění několik velice pěkných akcí, kdy jedinou překážkou v ideálním zakončení byla kvalita zakončení a tvrdý povrch hřiště. Utkání se hrálo v klidu bez emocí a bylo to znát na hráčích.

Zisk tří bodů znamená konečné 6 místo v tabulce a 40 bodů. Čekali jsme po podzimu více, ale vzhledem ke komplikacím se složením týmu, lze toto brát jako úspěch. Nakonec byli jsme nováčkové a soutěž jsme udrželi i pro další ročník.

Závěrečné posezení bylo pouze vyvrcholením a svým způsobem odlehčením po celé sezóně. Klukům i celému vedení děkuji za snahu, přístup a zajištění všeho kolem fotbalu. Není to lehké s některými hráči a jejich postojem k fotbalu a tím pádem i týmu samotnému. Věřím a chci věřit, že se někteří zmátoří a že se nám podaří další hráče k nám přivábit. Je před námi nelehký úkol, kterým je vylepšení podmínek na hřišti ( kabiny, hrací plocha, zavlažování atd. ) což sebou nese velké náklady. Ty nejsme schopni při dobré vůli sami zajistit a pomoc se hledá velice těžko. Snad bude převládat fotbalové srdce a parta lidí nadšených pro fotbal ať už se jedná o funkcionáře nebo hráče samotné.

Navíc musím konstatovat, že bude nutné výrazně zlepšit tréninkovou činnost a to u všech hráčů. Je potřeba si naložit, bez toho nemůžeme řádně konkurovat.

 

Nyní nás čeká oslava 55.výročí založení klubu a to 23.6.2018. Celý program začíná v 10 hodin ráno turnajem st.gard a pokračuje až do nočních hodin.

Srdečně všechny zveme na tuto akci. Přijďte s námi oslavit pohodou a fotbalem naše výročí.

 

 

RH