Get Adobe Flash player

Mistrovské utkání - 13.kolo

SOKOL NEMYČEVES - SK VALDICE 2:3 ( 1:2)

Branky NEM: REJHA , ŠIMÁNEK

Sestava NEM: Hrdlička- Kolář, Paděra(65´ Typlt) , Řada J., Koldovský - Vanda (46´Čapek, 80´Dobiáš), Trč , Řada V.,Štětař(46´Šimánek) - Rejha, Brett

ŽK: TRČ , REJHA , KOLDOVSKÝ

Před tímto utkáním jsme si řekli , že nás čeká těžký zápas . Soupeř měl v tabulce  pouze  3 body a tak se dalo čekat , že se bude snažit u nás uspět . My jsme zase chtěli potvrdit dobrý výkon v předešlém utkání . Do zápasu vstupujeme hodně ospale a soupeř přejímá iniciativu. Zvláště naše hra po krajích je přímo žalostná . Až po 15 minutách se dostáváme do hry a hned z toho je golová šance. Po přihrávce REJHY  jde BRETT  sám na  brankáře , ale místo střely volí kličku a potom z úhlu trefuje jenom boční síť. Hra se odvíjí v podstatě uprostřed hřiště bez větších šancí .

K prvnímu našemu golu nám pomůže chyba obránce  soupeře a následný chýbný odkop brankáře, který trefuje dobře atakujícígho L. REJHU a od něho se balon odráží za záda brankáře . Vedeme  1 : 0 .Místo abychom soupeře dorazili , kazíme lehké přihrávky , zbytečně se pouštíme do solování místo narážeček a přichází trest v podobě dvou branek v naší brance.Soupeř 2x nakopne balon přes obranu kde je útočí hráč úplně sám a lehce skoruje . Do poločasu máme ještě 2 výborné šance na skorování ( REJHA  úplně sám před brankářem zbrkle přestřeluje bránu , v druhém případě nezpracuje míč a ten mu utíká do autu).

Druhý poločas začínáme přece jenom aktivněji , ale soupeř je běhavější a v osobních soubojích odolnější . Po naší chybě v rozehráve dostáváme 3. branku . V  závěru zápasu vrháme všechnaý síly do útoku , kopeme serii rohů a z jednoho z nich střílí ŠIMÁNEK  hlavou gol na 2 : 3. Závěr zápasu je hodně hektický ( ruka soupeře ve vápně ? ) , ale na výsledku se již nic  nezmění .Prohráváme  zápas , který jsme měli zvládnout . Někteří hráči hráli pod své možnosti a musí si uvědomit , že tudy cesta k úspěchu nevede . Na druhou stranu, nedělejme z toho vědu, čeká nás ještě dost zápasů .

Jinak utkání odřídila výborně trojice rozhodčích .