Get Adobe Flash player

Hodnocení - Nová Paka

FK Nová Paka  - TJ Sokol Nemyčeves

                      1    :   2

 

Branky : 42 ´  Radačovský         79´ Zítka

 

Sestava :  Brožíček – Trč, Jezbera Lukáš, Zítka, Řada Jakub  - Marek, Janků, Vacek, Řada Vojta – Tomášek, Radačovský

 

Střídání :  46 ´  Calta Petr  místo  Tomáška   a  Pánek  místo  Trče

                    75´  Brett  místo   Vacka

                   84´ kolář  místo  Marka

                   89´  Hrdlička místo  Janků

 

Hodnocení :  K prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu jsem odjížděli na půdu výrazně posílené Nové Paky skoro v kompletní sestavě. Chyběli zdravotně indisponovaní Calta Jan a Kateřiňák.

Již od první minuty bylo jasné, že se bude jednat o úplně odlišný zápas než li tomu bylo na podzim u nás.  Domácí hráči se lépe pohybovali a měli lepší kombinaci. Z naší strany to byl od počátku takový trochu ospalý výkon a je jen štěstí, že jsme nedostali v počátku dvě branky, které měli domácí hráči na kopačkách. Od 20 minuty jsme se postupně dostávali do hry a začali jsme i my být nebezpeční.

Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Až přišla 42 minuty, závar před domácí brankou a zakončovatel Radačovský, který poslal náš tým do vedení.

Přestávka se odehrála na hřišti, neboť kabiny jsou vzdáleny minimálně 5 – 8 minut chůze, což by se nevyplatilo. Nikomu to ale nevadilo, naopak.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale domácí nechtěli prodat svoji kůži lacino. Tlačili se před naše pokutové území a nakonec vytěžili z tlaku nádherný gól – angličan, na který neměl Máňa šanci. Moc pěkná branka od domácího hráče. Od tohoto okamžiku tlak domácích sílil a my jsme využívali situací do brejku, což nám sedělo. Jeden takový proměnil Zítka střelou z úhlu na vzdálenou tyč v 79 minutě a vypadalo to nadějně. Domácí stále více a více zatápěli naší obraně, ale ze svých možností nic nevytěžili.

Zápas tak skončil naší výhrou a je třeba otevřeně říci, že domácí byli po většinu zápasu lepší. My jsme ale bojovali a na naší stranu se přiklonilo i štěstí. Využili jsme dvě ze tří možností a to je produktivita jako hrom. Domácí neuspěli díky promarnění svých příležitostí, ale mohu potvrdit, že pokud budou takto pospolu tabulkou půjdou nahoru. To jim přeji a myslím že nejen já.

Svůj tým musím pochválit za nasazení a bojovnost. Nedařilo se tak jak by jsme chtěli, ale kluci makali. Zlepšení po fotbalové stránce určitě přijde.

 

Ještě musím poděkovat místnímu správci, který připravil hrací plochu úplně dokonale bez jediné  nerovnosti. No jo umělá tráva  to není příroda J