Get Adobe Flash player

BĚLOHRAD B - NEMYČEVES 2 : 1 ( 2:1)

BĚLOHRAD  B - NEMYČEVES  2 : 1 ( 2:1 )

Branka : ČAPEK

Sestava : Hrdlička - Zajíček , Brožíček, Trč , Kolář - Rejha , Šimánek ( 75 min Typlt) , Řada V., Řada J.- Brett , Čapek ( 78min Dobiáš) - připraveni Vanda , Vodička

Na zápas s Bělohradem jsme se připravovali na pátečním treninku a musím říci, že mě hráči příjemně překvapili . Ač už tím , že plnili pokyny , ktreré jsme si určili, tak i svojí aktivní hrou .

Domácí začali velice aktivně a hned z první akce ohrozili  naší branku . Na malém hřišti pod hradem PECKA  je každá standartní situace velice nebezpečná . BYlo vidět , že domácí jsou velice zkušení a na malém hřišti to umějí . Krátké narážečky , pokud možno přihrávkx z první - to vše nám dělalo ze začátku problémy . Po jedném takovém nedostoupení hráče přichází rýchlá a především přesná přihrávka  na rozeběhnutého útočníka a poté přihrávka na zcela volného hráče  1 : 0. My odpovídáme nádhernou střelou Bretta do břevna , hlavičkou Šimánka  a trestným kopem Trče- oba těsně vedle . Po akci po naší pravé straně a střelbě  Čapka  se dostává míč za záda golmana 1:1 . Domácí začali trochu kazit jednoduché přihrávky a my kontrolujeme hru . Až do okamžiku , kdy se pomezní dopouští chyby , která jak se ukázalo byla pro vývoj utkání rozhodující . Pro hráče , který byl minimálně 3 m v ofsajdové pozici nebyl problém dát druhý gol  2:1 .

Po tomto golu pracují na hřišti emoce a soupeř nás mohl potrestat ještě nějakým golem . Ale Hrdlička vše vyřešil . i když na něj šli 2 protihráči úplně sami .

V kabině musím hráče především uklidnit  a přesvědčit je , že nic není ztraceno .To se mi daří a celý druhý poločas se věnujeme pouze hře a hrajeme opravdu dobře . Ve snaze o vyrovnání přicházejí šance domácích , kteří prakticky chodí sami na Hrdličku ( 3x) , ale neproměňují je . A tak přichází závěrečný nápor , ve kterém domácí zadáci pouze odkopávají míče co nejdál od branky i za cenu rohů a autů . Naše šance  přicházejí společně s únavou soupeřových zadáků . Škoda ,že  nám chybí větší důraz před brankou ( Rejha , Šimánek , Brett), dobrá přihrávka a střelba . Jinak bychom museli nějaký gol dát . Divákům se zápas líbil , což ocenili potleskem pro obaě mužstva .

Znovu jsme si ověřili , že jsme schopni odehrát utkání ve vysokém tempu a že se můžeme měřit se všemi družstvy .Věřím , že podobný výkon zopakujeme i v příštím zápase- kdy  doma hostíme v derby MILÍČEVES .