HOŘICE B - NEMYČEVES 5:4 (2:1)

HOŘICE  B  - NEMYČEVES 5:4(2:1)

Sestava : Kohut ( 45min Hrdlička) - Čapek , Koldovský , Trč , Kolář - Rejha , Typlt( 75min Dobiáš) , Řada V., Řada J.-Brett , Hrdlička (45min Šimánek)

Branky : Brett 2x PK , Čapek , Šimánek

Na tento zápas se omluvili ze zdravotních důvodů Vodička , Vanda , Zajíček , Brožíček ,  a na lavičce  pouze dva hráči. První poločas nám herně vůbec nevyšel . Hráči byli podráždeni , komentovali každou nepřesnost , rozhodčího , zkrátka hledali chyby všude jinde jenom ne u sebe . Soupeř postavil do zápasu mladé hráče , ale se zkušenostmi z A mužstva . Zpočátku to nevypadalo na golovou přestřelku . První se osmělili domácí a po chybě ve středu naší obrany šel útočník sám na Víťu .Ten jeho pokus likviduje . Bylo to první varování , ale to my nebereme příliš vážně . Inkasujeme z podobné akce 1:0 . Za chvíli po inkasované brance přichází faul  ve vápně soupeře a O . Brett se z penalta nemýlí 1:1. Další šanci soupeře likviduje Kohut včasným vyběhnutím . Při tom je atakován útočníkem a musí být ošetřován . Podobných ataků je více a až po posledním dostává domácí hráč ŽK. S blížícím se koncem poločasu mají domácí velkou šanci , ale z malého vápna překopávají branku. Na druhé straně Hrdlička ve velké šanci nastřeluje tyč a odražený míč z brankové čáry skluzem dává do rukou brankáři - asi malá domů . Rozhodčí nic . Těsně před koncem poločasu ztrácíme zbytečně míč na naší levé straně . Rychlý přechod zakončují domácí golem 2:1 . Jediný hráč mezi našimi 5 hráči a má čas si míč zpracovat , otočit se a vystelit .

V naší kabině je pořádně dusno , hráči si navzájem vysvětlují co a jak kdo měl udělat a neudělal a pod . Navíc jsme nuceni střídat brankáře . Na první poločas je toho dost k řešení . Podaří se hráče zklidnit a připravit na druhou půli .

Zkraje poločasu se nám daří a po rohovém kopu vyrovnáváme hlavičkou M.Šimánka 2:2. Hraje se vyrovnaný zápas .První chybu děláme ale my , po špatném vyběhnutí brankáře  a jeho přehození opět vedou domácí 3:2. Ve snaze o brzké vyrovnání otevíráme zadní vrátka a soupeř nás trestá počtvrté.Po rychlém brejku a zpětné  přihrávce na vápno trefuje horní roh naší branky nejlepší hráč domácích 4:2. Do konce zbývá 13 minut a domácí se snaží pouze výsledek udržet . My toho využíváme a po faulu na O.Bretta jmenovaný z penalty upravuje na 3:4. A po chvíli J.Čapek  překvapí nejen brankáře a  střelou z 30 metrů do šibenice dává na 4:4. Rozhodčí nastavuje 2 min . Po atakování soupeře na půlící čáře následuje přímý kop proti nám . Dlouhý nákop do vápna a po závaru a údajné ruce domácího hráče se ocitá míč v naší brance 5:4. Konec zápasu .

Je to ohromná škoda , dát venku 4 goly a nepřivést ani bod je na zamyšlení . Hráčům je potřeba poděkovat za bojovnost , že ani za nepříznivého stavu nesložily zbraně .Soupeř byl kvalitní  a náš výkon ocenil i domácí trenér. To je to pozitivní .Negativní jsou reakce hráčů během první půle .

K dalšímu zápasu nastoupíme doma proti Žlunicím . Výkop v 16,00.