Get Adobe Flash player

CHOMUTICE - NEMYČEVES 6 : 1 ( 1:0 )

Sestava : Hrdlička - Kolář (75 min Čech T.), Paděra , Trč , Štětař ( 46 min Vanda) - Rejha , Suchánek( 65 min Dobiáš) , Řada V., Řada J., - Dudek , Brett

Branka : Brett

ŽK: Dudek , Kolář

Ráno před zápasem se omluvili ŠIMÁNEK- koleno , KROUZA - koleno , ČAPEK -  pracovní vytížení , a tak jsme museli sestavu opět překopat . I tak do zápasu vstupujeme sympaticky , domácí k ničemu nepouštíme . Svojí aktivní hrou jsme je i překvapili a tak šance se rodí pouze na naší straně .Po chytré individuélní akci O.Bretta dostává míč do sítě L.Dudek , ale  pomezní rozhodčí nám kazí radost , když až na popud domácí lavičky odmává dodačně ofsajd .Další akci těsně před přestávkou nevyužije L.Dudek - po přesné přihrávce J.Řady postupuje sám na brankáře , ale nastřeluje pouze nohy brankáře a míč se kutálí pomalu podél malého vápna do autu . Škoda , že ostatní hráči nepokračují ve hře ( Řada V. , Trč )) , nechávají zakončení jenom na něm , jinak jsme mohli dát gol do šatny . Domácí poté přidávají na důrazu a začínají nás přehrávat hlavně po naší pravé straně . Zde pozdě přistupujeme k hráčům a tím je necháváme v klidu hrát .Z toho také pramenil gol v naší síti .  Po chybě necháváme našeho brankáře na holičkách a soupeř dává laciný gol Škoda , protože v zápětí končí poločas .

V kabině  panuje dobrá nálada , protože náš výkon je dobrý ( což kvitují i diváci) . Není důvod cokoliv měnit - pouze upozorňujeme na začátek poločasu , abychom zbytečně neinkasovali .

Druhý poločas začínáme opět dobře , daří se nám rozbíjet útoky soupeře a sami hrozíme  z brejků , které se nám ale nedaří efektivně využít . Bohužel , zrovna při našem špatném zakončení se soupeř rychle dostává za naší obranu ( jasný ofsajd- co na to pomezní ? - nemůže nic vidět , protože je v tu chvíli někde u půlící čáry ) a dostáváme gol . Toto je rozhodujícím moment celého zápasu . Domácí se sklidňují , začínají kombinovat a my se jen těžko dostáváme do hry . Možná jakási naděje svitne ,když je faulován be vápně O.Brett , ale píšťalka zůstává němá . Potom se snažíme výsledek korigovat ,ale soupeř nás trestá z brejků a po  našich naivních chybách .

Škoda - opět nezvládáme druhý poločas - jenom pro připomenutí druhé poločasy : Podhradí 0.2 , Pecka B 0:7 , Hořice B 0:4 , Chomutice 1:5 .Na toto se musíme zaměřit .

Závěrem  - fotbalově to nebylo špatné , o výsledku rozhodlo větší fyzické nasazení domácích .Je potřeba také připomenout , že kromě zápasů v Lužanech( 4:0) a doma s Milíčevsí  (2:1) neustále musíme měnit sestavu. Toto se musí promítnout na pohodě v mužstvu . Nezbývá než bojovat a jít zápas od zápasu .