Get Adobe Flash player

NEMYČEVES - ROBOUSY 5 : 2 ( 3 : 0)

Sestava :  Hrdlička- Čapek( 65 min R.Trč ) , M.Čech , T.Trč , Kolář - Dobiáš , Suchánek( 65 min Čech T.) , Řada V., Řada J. -Rejha , Brett

Branky : Brett 3 x ,  Suchánek 2 x

Celý týden jsme se chtěli připravovat na tento d§ležitý zápas . Po serii 4 porážek musíme bodovat. /čast na ternincích tomu však zdaleka neodpovídala - v úterý 6 a v pátek 7 lidí . Z tohoto důvodu mám z utkání obavy . Zvláště po tom co v sobotu ráno před utkáním dodstávám další omluvenky . Celkem 8 lidí se zápasu nemůže z různých důvodů zůčastnit . Proto jsem oslovil M.Čecha  R.Trče , zda by nám nevypomohli .

V kabině před zápasem pozoruji podobné naladění jaké bylo před zápasem s Milíčevsí . To je předzvěst něčeho dobrého .Upozorňuji  na soupeřovi hráče , na jejich přednosti a i nedostatky .

Opět vstup do utkání máme velice dobrý a po pár minutách zkoušíme pozornost brankáře hostí serií rohů . Soupeř se snaží kombinovat především po krajích pomocí krajních obránců , ale my tomu vcelku úspěšně odoláváme zhuštěním prostoru. V tom pomáhají vydatně naši útočníci. A protože jsme aktivní ve hře dopředu , první branka na sebe nenechá dlouho čekat . Čápa krásným pasem za obranu nachází O.Bretta a ten nedává brankáři šanci . V zápětí po rýchlé brejkové akci L.Rejhy ,který přihrává  volnému J.Řadovi - ten vymáchá stopera i brankáře a je následně faulován , ale píštalka HR je němá  ( zřejmě za kritiku svojí osoby ) .Po této akci ztrácíme poněkud koncentraci  a soupeř má 2 slibné šance ke skorování , ovšem golmanL.Hrdlička je proti když na brankové čáře chytá střelu nejlepšího střelce hostí T.Tomáška.Ten má další velkou příležitost po chybě L.Koláře jde sám na bránu , ale přehazuje jak brankáře tak bránu . To je za první poločas od soupeře vše.Naopak po další faulu na J.Řadu kopeme penaltu a O.Brett zvyšuje na 2 : 0.To ještě není vše  , O Brett je při chuti a po kombinaci s Rejhou se obtáčí kolem stopra hostí a utěšenou střelou do šibenice  n vyšuje na   3 : 0 . A aby to na soupeře nebylo málo, zraní se mu hráč M.Kaláb a s otřesem mozku a tržnou ranou na obočí je odvezen do nemocnice.

O poločasové přestávce nabádíám hráče  , že ještě není zápas rozhodnut . Ale to je úplně zbytečné - hráči jsou plni euforie a odhodlání a nic jiného než vítězství si nepřipouštějí . Na

4: 0 zvyšuje J.Suchánek.  Po přihrávce V.Řady  nedává brankáři šanci .Soupeř sice v zápětí snižuje po chybě našeho kapitána ( skoruje Tomášek) , ale J. Suchánek má dneska nabito a další střelou z poza vápna dává na 5 : 1 .Po tomto golu už je jasné , že body zůstanou v Nemyčevsi . Poslední gol utkání střílí  soupeř  z penalty .

Všem hráčům  bez vyjímky patří poděkování za bojovný výkon okořeněný 5 brankami . Myslím, že i diváci byli spokojeni . Je vidět , že to jde když hráči plní to co si řekneme  .

.