Get Adobe Flash player

NEMYČEVES - JIČÍNĚVES 3 : 0 ( 2 . 0)

Soupiska : Hrdlička - Kolář , Čech M. , Trč , Koldovský ( 65mn Vanda ) - Rejha , Suchánek ( 42 min Čapek ) ,Řada V., Řada J.( 75 min Dobiáš ) - Šimánek ( 55min Dudek ) , Brett

Velmi důležitý zápas a důležité derby se soupeřem , který je v tabulce před námi  o 4 body . Před zápasem jsem upozornil na klíčové hráče soupeře a hráči beze zbytku splnili vše na čem jsme se dohodli . Toto byl klíč k úspěchu . Od samého začátku bylo jasné , kdo je páínem na hřišti . Soupeře jsme zamkli na jeho půlce a vůbec k ničemu nepouštěli . Sami si vytváříme jednu šanci za druhou a je otázkou času , kdy začnou padat i goly . Po průniku z pravé strany nastřeluje Trč tyč a z následného rohu se dostává míč k Šimimu a ten z otočky z přispěním teče obránce dává náš první gol . Vedeme 1 : 0 a jsme na koni . Hned poté proniká z pravé strany do vápna Rejha , ovšem místo přihrávky na volné spoliúhráče vypráší rukavice brankáři . Druhý uklidňující gol dává po přihrávce J.ŘADY  NEZADRŽITELNOU  bombou pod břevno  Brett .  2 : 0 to už je lepší . Pohoda na našich kopačkách je zřejmá a to ještě Brett trefuje další tyč . Poločas končí k naší spokojenosti s výsledkem i hrou . Proto mě mrzí zbytečná výměna názorů mezi spoluhráči  při odchodu do šatny před diváky . To patří do kabiny .

Druhý poločas začíná stejně tak, jako první skončil . Opět jsme ve všech činnostech lepší a zákonitě dáváme na  3 . 0 . Po serii střel a šancí přichází zmatek v soupeřově obraně a V. Řada pohodlně uklízí míč tam , kam patří . Těch střel a pokusů o střelbu je celkem  18 oproti 5 pokusům hostí . I to svědčí o naprosté naší převaze . Jedinou světlou vyjímkou u soupeře byl brankář , který některé naše střely vyrazil mimo bránu . I díky němu soupeř odjíždí s pouze s třemi goly .

Závěrem lze  pochválit všechny hráče za předvedenou hru a nasazení . Nesmíme ale podlehnout uspokojení , protože soupeř u nás určuítě nepředvedl vše co umí . Teď nás čekají dva duely s mužstvy , která jsou v tabulce za námi . A tam musíme prodat vše co umíme a potvrdit body z domácího zápasu .