Get Adobe Flash player

ŽLUNICE - NEMYČEVES 0 : 4 ( 0 : 2 )

Seatava :  Hrdlička  - Kolář , Čech M., Trč , Koldovský ( 75 min Čech T. ) - Šimánek ( 70 min Vanda ) ,Čapek ( 55 min Suchánek ) , Řada V., Řada J.( 75 min Dobiáš ) - Rejha , Brett

Branky : Brett 2x , Suchánek , Rejha

Do Žlunic jsme odjížděli s vědomím , že soupeř poslední dva zápasy vyhrál a pokaždé nastřílel 6 branek . Zároveň jsem upozornil hráče na fakt , že mají nového kouče a tudíž o motovaci navíc.Zápas v mlze jsme začali velmi dobře . Soupeř jenom nakopával balony , což nám nedělalo problémy Naopak naší kombinační hrou a rychlým přechodem do útoku jsme dostávali soupeře do úzkých . K prvnímu golu nám pomohla hrubyce domácího brankáře. Po jednom našem protiútoku a špatném výběhu golmana bylo pro O.Bretta hračkou jej přehlavičkovat . Domácí kupili jednu hybu za druhou a další potrestal opět O.Brett , který zužitkoval přihrávku L.Rejhy mezi beky a v klidu zasunul podél brankáře. 2: 0 . Škoda jen , že jsme do poločasu nepřidali další branky. Šancí bylo dost ( Rejha ,  Brett, Čapek ). Soupeři dovolujeme v této fázi utkání pouze ohrožení z dostatečné vzdálenosti .

O poločasové přestávce panuje v kabině dobrá nálada , kluci jsou v pohodě  a je vidět jak si věří . Trochu krotím euforii a upozorňuji , že zápas není ještě vyhraný a soupeř se jistě pokusí s výsledkem něco udělat . To také zkouší , ale naše obrana se skvělým Hrdličkou mu toho moc neumožňuje . Po 15 minutách máme obrovskou šanci na zvýšení našeho náskoku . Krásný pas za obranu od T. Trče přebírá L.Rejha a po vyhraném běžeckém souboji s obráncem postupuje sám na golmana .Bohužel neproměňuje- míří pouze do golmana .Škoda , protože úplně vedle nabíhá zcela volńý O.Brett . Takovýchto šancí máme několik a je jenom na naší lehkovážnosti , že je nedokážeme proměnit . Třetího golu se ale dočkáme. Po zahraném rohovém kopu a velkých zmatcích v obraně domácích prostřeluje J. Suchánek  vše co mu stojí v cestě  a golem pod břevno zvyšuje již na 3 : 0 . V zápětí O. Brett po chybné rozehrávce obejde obránce a nezištně přihrává volnému L.Rejhovi a ten v klidu uklízí balon do prázdné branky .4 : 0 . Tento stav i přes další příleřitosti vydfrží do konce zápasu . Soupeř střílí sice 1 branku , ta je ale neuznána pro předchozí faul .

A tak druhý zápas končí s nulou na našem kontě , za což patří dík všem hráčům . Všichni v počasí podobné anglickému odevzdali maximum a to je před zápasem v Češově povzbuzující .