Get Adobe Flash player

Jičín B - Nemyčeves 9 : 1 ( 2:1)

Přípravné utkání na umělé trávě .

Jičín B . -  Nemyčeves 9 : 1 ( 2:1)

branka : Brett

Sestava : Hrdlička ( 46 min Krouza) - Vanda ( Dobiáš) , Čech M. , Koldovský , Čapek - Suchánek , Trč T., Řada V., Řada J., - Brett , Rejha

První půlka byla z naší strany poměrně dobře odehraná a stav 2:1 taky.Hráči plnili co jsme si řekli před zépasem a až na vyjímky odehráli vcelku slušný poločas. Naše středová řada byla místy i lepší než soupeř a z toho těžilo celé mužstvo.Škoda nedotažení některých akcí.Ke konci poločasu po našich zbytečných chybách pramenících z ubývající kondice a nerozehranosti nás soupeř dostal pod tlak.Výsledkem byl druhý gol  v naší síti.

Druhý poločas byl z naší strany hrozný , některým hráčům ( a všichni vědí o koho jde a každý si to musí přebrat sám) došly síly a některým i chuť do hry a  to proti soupeři , který hraje o třídu výš , trenuje 4 x týdně s A mužstvem a má odehraná 4 utkání nemohli ostatní ( 4-5 hráčů ) zachránit .Každou naší nedůslednost trestá brankou.

Závěrem lze říci jedno : pokud hráči nebudou mít natrenováno , nemohou se nabízet spoluhráčům pro balon ,alibisticky se budou schovávat za hráče ,nenaběhnou do volného prostoru ats. \Co je platné , že  máme v mužstvu hráče fotbalově vyspělé , když fotbalovost nepodpoří snahou a fyzickou vyspělostí.

Čeká nás ještě měsíc přípravy , než začnou boje o body .Jarní část soutěže bude náročnější než ta podzimní.