Get Adobe Flash player

NEMYČEVES - ŽLUNICE 2:0 (1:0)

NEMYČEVES  - ŽLUNICE 2:0 (1:0)

Setava : Kohut - Zajíček , Koldovský , Trč , Kolář -Rejha , Typlt ( 50 min Brožíček) , Řada V., Čapek - Brett ( 75min Dobiáš ) , Hrdlička

Pčed zápasem proběhl pohovor s hráči a vyjasnění si některých negativních , ale i pozitivních věcí z minulého zápasu . Hráči si to vzali k srdci a celý zápas proběhl bez jakýchkoliv problémů .

Do první půle jsme nastoupili odhodlaně a ihned převzali iniciativu . Soupeře jsme nepouštěli do žádných příležitostí .Prakticky celý poločas byl plně v naší režii a bylo otázkou času  , kdy vstřelíme nějaký gol . Šance na to byly . Bohužel první dvě zahazuje O. Brett - jednu nepřesnou střelou nad branku z malého vápna  , druhou mu zmařil bránce , když dlouho zpracovával míč . Do třetice to vyšlo a Ondřej  dává na 1:0 . Soupeř v této fázi utkání nic převratného nevymyslel a ito málo pochytává naše obrana v čele s Víťou . Poločas končí a my jsme spokojeni s hrou  i výsledkem .

V poločasové přestávce hráče nabádám k podobné aktivitě a hře  . Soupeř bude chtít jistě s výsledkem něco udělat .

Druhý poločas zahajujeme tak , jak sjme skončili první . Aktivním napadáním , rychlým přechodem do útoku a kombinací hlavně po krajích hřiště . Jediné co se nám nedaří je vstřelit ještě jeden gol . Soupeř stále živí naději a po vystřídání  pomalu vyrovnává hru . Snahou je střela pod břevno , kterou Víťa bravůrně vytáhl nad břevno . To je bylo ze starny soupeře vše  . Když už se zdá , že zápas skončí 1:0 , přichází zbytečný faul brankáře na O.Bretta a Ondřej z penalty upravuje na spravedlivých 2:0 .

Zápas nám vyšel a jenom je potřeba  výkon zopakovat i v následujícím .V neděli 20.10. hrajeme ve Valdicích .Výkop je v 15,30 .