DVŮR KRÁLOVÉ  B  - NEMYČEVES 4:1 (1:0)

Branka : Tomášek

Sestava : Turek - Brožíček ( 65 min Kolář) , Zitka , Řada V. , Trč - Hochman , Vacek , Jezbera L. ( 25 min Stejskal) , Michálek - Tomášek , Brett

Omluveni : Řada J., Marek , Bureš , Hrdlička , Kateřiňák , Lavko ,

Zápas hodně ovlivnily dva okamžiky . První branka v naší síti - tečovaná střela do protipohybu brankáře 1:0 již v 6 minutě a zranění L.Jezbery v 25 minutě. Domácí se uklidnili a předváděli fotbal plný pohybu . My jsme odolávali útočným snahám celý první poločas . Je nutné přiznat , že někdy s velkou dávkou štěstí . Výborně zachytal Turek a když už byl překonán , tak zastoupil M.Brožíček . Směrem dopředu jsme za celou půli nic nevymysleli , útočníci nebyli schopni podržet balon , a tak jme byli pod neustálým tlakem . Druhá půle začala podobně - již v 51 min lehká ztráta míče uprostřed hřiště , rychlý kontr a  bylo to 2: 0.Poté jsme přeskupili rozestavení a více jsme se dostávali do hry . Třetí gol nás trochu zabrzdil , ale my jsme záhy odpověděli a Tomášek snížil 1:3 . Poté nám domácí poskytli několik příležitostí ke skorování , ale to bychom museli být ve vápně ve větší počtu , nebo být důraznější . Poslední branka zápasu padla po našem trestném kopu , k odraženému míči se dostali důraznější domácí a dlouhým nákopem vyslali k brejku útočníka a ten už si věděl rady 4:1 . Výsledek odpovídá silám na hřišti .

Příští program : Út 23.10. trenink 16,30 , Pá 26.10. trenink 16,30