Get Adobe Flash player

ROBOUSY - NEMYČEVES 7 : 0 ( 3:0)

Pšípravné utkání Ne 17.3.2013 -UT JIčín 10,00

SK HOŠEK ROBOUSY - SOKOL NEMYČEVES  7:0 ( 3:0)

Sestava :  TYPLT - DOBIÁŠ , KOLDOVSKÝ , ŘADA J., KOLÁŘ -  ČÍHA ( ROBOUSY) , ŘADA V., BRETT , DOBIÁŠ P. ( PODHRADÍ - 46 min ŘADA Z . ) - ŠIMÁNEK , REJHA

Přípravné zápasy se hrají proto , aby došlo k sehranosti hráčů před mistrovskými zápasy. Z tohoto důvodů tento zápas určitě  účel nesplnil. Ač byl naplánován měsíc dopředu , někteří hráči si zřejmě neuvědomují jaké úsilí stojí všechnu tu přípravu naplánovat a zajistit . Výsledkem toho je účast na zápase jaká byla.Na soupisce figuruje  19 hráčů .

K samotnému zápasu se nemá ani cenu vyjadřovat a nějak jej hodnotit .Soupeř nás přehrával ve všech směrech . Tady se určitě ukázala naše " trenovanost "  , účast na trenincích  - branky v naší síti byly vyústěním dění na hřišti .  Hráčům ,kteří si museli vytrpět tento zápas patří dík a vůbec se jim nedivím , že v kabině došlo ke zvýšení hlasu na adresu nepřítomných .

Do začátku mistrovských zápasů zbývají 3 týdny - věřím , že si hráči uvědomí ,že reprezentují nejen sebe , ale taky a to převážně oddíl a svůj přístup ve zbývajícím čase zlepší .