Get Adobe Flash player

NEMYČEVES - LUŽANY 1: 3 ( 0:0)

Sestava : HRDLIČKA - VODIČKA ( 55 min DOBIÁŠ) , ČECH , KOLDOVSKÝ ( 46 min KROUZA) , KOLÁŘ( 60 min PADĚRA) - SUCHÁNEK ( 60 min ŠIMÁNEK ) , TRČ , ŘADA V., ŘADA J. - BRETT , REJHA

Branka : BRETT  PK

Po dlouhé zimní přípravě je tu konečně první jarní mistrovský zápas . Na našem hřišti  hostíme soupeře z Lužan , kterého jsme v podzimním kole porazili na jeho hřišti 4:0.

Upozorňuji hráče na nepodcenění soupeře a připomínám , že jenom s fotbalem  bez bojovnosti dnes neuspšjeme. Průběh zápasu mi dává za pravdu . Soupeř nastoupil s mladými hráči , kteří hrají velmi důrazně ,což nám dělá z počátku velké problémy . Přitom zápas začínáme  dobře a po chvíli přicházejí naše šance . Po dobré kombinaci na  levé straně dstává míč Rejha  , ale místo přihrávky na volného Bretta volí střelu a trefuje brankáře . Škoda , gol by nás uklidnil . Nedlouho poté po rohovém kopu hlavičkuje Koldovský těsně  vedle branky . Soupeř přežije ještě jednu šanci  Rejhy a začíná pomalu zvedat hlavu . Pohybem nám dělá problémy hlavně střední záložník , jeho přihrávky za naší obranu nám dělají hodně starostí . V těchto fázích zápasu jenom zbrklost soupeřových útočníků nás zachraňuje od inkasování . Poločas končí 0:0.

V poločase nabádám hráče k větší bojovnosti a tvrdosti . Zvláště v osobních soubojích nás soupeř předčil . Druhý poločas začíná jako první . Po centru z pravé strany se míč dostává k volnému Brettovi , ale ten střílí z malého vápna mimo bránu . Ještě máme několik závarů před branou , ale to je z naší strany na delší dobu vše . Poté jsme nuceni pro zranění střídat . Na naše  kopačky se vkrádá nepřesnost a zbrklost . Při jedné takové nepřesnosti na levé straně přichází rychlý útok soupeře a branka v naší síti . ŠOK . Než se stačíme vzpamatovat má soupeř další šanci , ale naštěstí nedává . Snažíme se o rychlou odpověď , ale zapomínáme pokrýt soupeřova stř.záložníka , který krásnou střelou z vápna zvyšuje na 2:0 .Jsme na kolenou . Jak , to je vidět hned při rozehrávce .Lehce ztrácíme balon  a se řítí ve  čtyrech na našeho stopera a brankáře . 3 : 0 jinak to dopadnout ani nemohlo . Kde v té chvíli byli naši krajní hráči vědí jenom oni sami . Po tomto golu zkoušíme alespoň korigovat , to se nám podaří .Pokutový kop proměňuje BRETT .

Zápas se nám nepovedl , pokud chceme být úspěšní v dalších zápasech musíme přidat. Přidat ve všech činnostech  - důrazu . bojovnosti  a v neposlední řadě k vyhovění si na hřišti .

K dalšímu zápasu zajíždíme  do Milíčevse . Věřím  , že o  malé  motivaci nemúže být ani řeč.

Tréninky : středa 10.4. 17,30 Nemyčeves

pátek  12.4. 17,30  Nemyčeves