Dolní Kalná  - Nemyčeves

2    :     4

Branky : 3 x  Vacek,  Tomášek

Střídání :  43 ´  Marek místo Koláře

Hodnocení :  K poslednímu venkovnímu zápasu jsme odjížděli s cílem konečně uspět po tak dlouhé době. Změnili jsme rozestavení na 3 - 4 – 3 a ukázalo se to jako dobrá varianta. Kluci od první minuty měli více ze hry a již ve 3 minutě se prosadil Vacek a šli jsme do vedení 0 : 1.  Měli jsem v počátku zápasu převahu a podařilo se nám ji zužitkovat ve 13 minutě, kdy střelu z poza vápna tečoval Tomášek a bylo to 0 : 2.  Pro domácí zcela jistě šok, neboť určitě chtěli uspět a nečekali, že se bude zápas takto vyvíjet. Když pak ve 28 minutě přidal naší třetí branku opět Vacek, vypadalo to s domácím dost špatně. Snažili se o střelbu ze střední vzdálenosti, ale bez úspěchu, muška byla značně rozladěná. Bohužel jsme jim pomohli opět sami svým laxnějším přístupem, kdy jsme si mysleli, že tři nula je pohodička. Domácím se podařilo ve 35 minutě snížit na 1 : 3 a dostali tak naději do druhé půle.

Ta začala snahou domácích o tlak, kdy se zvýšil pouze počet rohů na jejich straně, ale žádné velké nebezpečí nehrozilo. Vše jsme dokázali vcelku dobře zachytávat. Když pak v 55 minutě Vacek zkompletoval další brankou svůj zápasový účet, vypadalo to již velice dobře. Přesto že se domácím podařilo opět po naší chybě snížit na 2 : 4 v 78 minutě, závěr zápasu jsme si již bez problémů pohlídali a mohli tak po delší pauze slavit tři body ze hry.

Veliká škoda je jen našich mnoha sto procentních šancí, které jsme trestuhodně zahazovali. Výsledek mohl být výraznější  a pohodovější již po prvním poločase. Celý tým musím pochválit za výkon v zápase. Musíme i nadále ale pracovat na mysli hráčů, kdy je třeba aby zápas odehráli v maximálním soustředění a zodpovědnosti po celou dobu jeho trvání. Výkyvy koncentrace, které některé hráče provází způsobují naše chyby, zbytečné  inkasování branek a v neposlední řadě zbytečnou nervozitu jak na hřišti tak u nás na lavičce.

Nyní nás čeká poslední zápas sezóny na domácím hřišti a to v Sobotu 16.6.2018  kdy soupeřem nám budou Nepolisy.

Výkop zápasu  je netradičně již ve 14 hodin.

Sraz na hřišti pro všechny hráče ve 12:30 !!!