Get Adobe Flash player

referát Miletín

Nemyčeves  - Miletín

                   2   :  3     prohra na penalty

 

Branky : Tomášek, Brett

 

Sestava :  Brožíček – Řada Jakub, Kateřiňák, Horna, Kolář  - Pánek, Zítka, Trč, Marek  - Tomášek, Brett

 

Střídání :  46´  Jezbera místo Horny

 

Hodnocení : V předposledním domácím zápase sezóny, jsme opět lepili sestavu a tak museli nastoupit i staříci do základu. Nicméně toto jejich zařazení nemělo žádný negativní vliv na tým. Právě naopak od první minuty tým šlapal na maximální otáčky, kdy zejména bojovnost, nasazení a obětavost slavila úspěch. S druhým týmem tabulky jsme sehráli velice vyrovnaný zápas, kdy v první půlce jsme byli aktivnější  a vypracovali si několik možností. Ve 20 minutě se trefil hlavou Tomášek a naše vedení 1 : 0 bylo pro hráče velikou vzpruhou. Škoda jen nevyužití  dalších příležitostí, protože to by dostalo hostující tým ještě pod větší tlak.

Po poločasové přestávce jsme opět hráli zodpovědně a v 55 minutě se prosadil po přihrávce Tomáška  Brett a upravil na 2 : 0 pro náš tým. To byl výborný výsledek a hra včetně nasazení dělala hostům problémy. Bohužel jsme ale začali od 70 minuty pomalu ale jistě zvládat naší taktiku a některým hráčům docházely  síly. Toho využívali hosté ke zvýšenému tlaku na naší obranu a začali se více tlačit do branky. V 78 minutě přišla naše chyba při obsazení hráčů Miletína při jejich akci a skončilo to zbytečnou brankou  v naší síti. Chybělo posledních 12 minut do konce a soupeř se stále tlačil před naší branku.

V tomto období už to byla z naší strany jen snaha o udržení výsledku za každou cenu. Bohužel ani to se nepovedlo, přestože k tomu bylo velice blízko.

V poslední minutě jsme zbytečně ztratili míč na polovině, soupeř měl autové vhazování, rychle rozehrál kdy míč prostrčil mezi naší obranu a ten se koulel na hranici velkého vápna. Náš brankář vyběhl ve snaze míč odkopnout, ale bohužel ho netrefil a hostující útočník tak dával do prázdné branky vyrovnávací gól. Nebudu kluky kritizovat za tyto dvě chyby. Chtěli udělat to nejlepší, ale bohužel se to nepovedlo. Ztratili jsme tím tři jasné body, což by byla právě ta třešinka na dortu naší velice dobré hry a nasazení. Bohužel to štěstí jsme neměli a následný penaltový rozstřel nedopadl také dobře.

Měli jsme během 8 sérií  tři mečboly, ale nedokázali jsme je využít. Dva body tak putují do Miletína a nám zůstal pouze jeden, což je určitě zklamání podle průběhu zápasu.

Jedno veliké plus to ale má. Tým si dokázal přímo na hřišti, že lze hrát s každým pokud budu dodržovat taktické pokyny na sto procent, budu bojovat za tým a nechám na hřišti všechny síly, které mám.  Pak je jedno jestli ti je 51, 43,  40 nebo 21 let . I takový tým dokáže hrát dobré a bojovné zápasy což by mělo být základem v přístupu hráčů k jednotlivým utkáním soutěže.

 

Klukům děkuji za přístup k utkání a věřím, že se jim to v hlavě tak říkajíc otočí a pochopí co je potřeba udělat pro úspěch v zápase  a dobrý pocit z předvedeného výkonu

 

RH