Hodnocení Dvůr Králové

Dvůr Králové - Nemyčeves

11  :  1        branka :  Tomášek

sestava :  Brožíček - Řada J., Brett, Trč, Kolář  - Řada V., Zítka, Vacek, Marek - Radačovský, Tomášek

hodnocení : tento zápas se hodnotí těžce. Takovou sportovní ránu jsem nezažil od dob svých žákovských začátků, kdy jsem v roce 1974 prohrál v žácích 21 : 0 se Salvií Karlovy Vary. Rozdíl byl v tom, že jsem jako sedmiletý hrál proti čtrnáctiletým a míče jsem se dotkl maximálně 5 x za zápas. To má s naším výletním zápasem stejnou podobu. je zde ale jeden zásadní rozdíl. Já jako malý kluk bojoval o každý míč ať byl stav jaký byl. To se o našem týmu nedá říci. Od počátku jsme tahali za kratší konec a když nám v 11 minutě odstoupil pro zranění Vacek, bylo jasné, že budeme mít velký problém. Někteří hráči se po druhém a třetím gólu na hru absolutně vybodli a byli na hřišti zbyteční. Jejich výlet měl směřovat spíše do ZOO nebo na Miletínské slavnosti piva, kde se mohli stejně jako v tomto zápase svézt několikrát na koloči. Domácí si zápas užívali, chtěli hrát na pěkném hřišti a dali nám lekci, kterou si budeme pamatovat hodně dlouho. Smutné je ale to, že náš výkon a přístup jim to umožnil. Pochvalu zalouží pouze několik jednotlivců jako Řada Vojta, který naběhal snad 15 kilometrů a Brožíček, který zmařil dalších 5 - 7 tutovek domácích. Ostatní propadli ať už bylo důvodem cokoliv. Rezignovali na vše velice brzy. Je velká škoda našeho úzkého kádru. V opačném případě by ve 20 minutě proběhlo 8 střídání najednou. Nebudu již více o tomto výprasku psát, ale takto se to hrát nedá a pokud si to hráči a tým neuvědomí, budeme v soutěži zbyteční. Řečma se nevyhrává

RH

Pátek 1.6.  - 17:30  trénink

sobota 2.6.  - 17:00   zápas doma - Miletín .  Sraz na hřišti v 15:30  všichni !!!