4   :   2

Branky :  2 x Tomášek

Sestava :  Brožíček – Trč, Brett, Janků, Řada J.  – Calta P., Vacek, Řada V., Marek – Tomášek, Radačovský

Střídání :  46 ´ Pánek  místo Řady Jakuba

77´ Kolář   místo  Janků

Hodnocení :  Přijeli jsme na fotbalový stánek místního klubu, který je velice útulný a v příjemném prostředí ( kromě komárů J ). Divácká kulisa byla velice dobrá. Zápas začal náporem domácích,  kteří se tlačili k naší bráně co to šlo. Za pomoci jednoduchých nakopávaných míčů hledali svého kanonýra, který se nejprve zastřeloval. Nám se sice dařilo také pronikat k soupeřově brance, ale stejně jako domácí jsme selhávali v koncovce. Až ve 33 minutě jsme vyrobili chybu při domácím protiútoku, kterou potrestal domácí střelec jednoduchým gólem do prázdné branky. Než jsme se stačili probrat, trefil životní ránu z 25 m do šibenice další střelec domácích a najednou to bylo 2 : 0 a byli jsme zase tak trochu mimo. Podařilo se nám ale využít jednu z našich akcí a Zlatanem snížit ve 43 minutě na 2 : 1 a dát si do druhé půle naději. Druhý poločas byl z naší strany od úvodu lepší a více fotbalový. Vypracovali jsme si  několik výrazných možností, ale opět bez brankového efektu. Naopak domácí byli velice produktivní a v 62 minutě vstřelili třetí branku do naší sítě.  Od tohoto okamžiku to byla hra vabank a tlačili jsme se na soupeře, který ale podnikal brejky do naší obrany. Šance byly opět na obou stranách, bohužel ale domácí v 87 minutě dali 4 branku a tím bylo rozhodnuto o osudu utkání. V závěru v 90 minutě jsme alespoň kosmeticky upravili výsledek druhou brankou Zlatana na konečných 4 : 2.

Příčiny další porážky ?  1. Opět naše chyby z kterých nabídneme každému soupeři šanci a on ji promění     2. Neproměňování našich šancí, které máme. Jsou to tutovky jako řemen a je třeba být více agresivní a tak trochu i sobecký v zakončení. 3.  Chybí větší pohyb, rychlejší přihrávka, větší bojovnost no a někdy i ta chytrost a předvídavost .

Ztráta dalších bodů mrzí a vím, že kluci se snaží. Je na nás ale deka a musíme si s tím poradit.

Nejvíce nás ale mrzí zranění Honzy Janků, které si podle všeho vyžádá léčení do konce sezóny. Přejeme mu brzký návrat mezi nás.

V sobotu 19.5.2018 hrajeme doma od 17 hodin proti Kocbeřím.  Sraz hráčů na hřišti je v 15:30 !!!

Trénink je v pátek 18.5.2018  od  17:30 !!!