2  :  1

Branka :  Janků

Sestava :  Kolář – Řada Jakub, Jezbera Lukáš, Brett, Pánek – Zítka, Řada Vojta, Radačovský, Janků – Tomášek, Jezbera Petr

Připraveni : Řada Zdeněk, Horna

Hodnocení :  K dalšímu zápasu do hor jsme odjížděli již pouze v 11 hráčích, kdy na lavičku museli usednout jako náhradníci oba trenéři. Od počátku zápasu jsme byli pod tlakem domácích, kteří těžili z našich chyb a špatného postavení a komunikace. To se nám stalo osudným již ve 12 minutě, kdy jsme poprvé inkasovali po nedůsledném obsazení soupeře ve vápně a menšího zaváhání brankáře.

Poté jsme přežili několik jasných tutovek domácích, kdy výsledek mohl být o několik branek větší v náš neprospěch. Poločasový výsledek tak byl milosrdný. Měli jsme o přestávce jasno co musíme hrát a tak jsme vstoupili do druhé půle s větší aktivitou. Bohužel jsme nechali domácím větší prostor v několika případech a ti tuto možnost využili ke vstřelení druhé branky, opět po naší chybě a nedůslednosti. Nevzdali jsme to ale a kluci se pomalu ale jistě tlačili více před domácí branku. Úspěch to přineslo v 62 minutě, kdy Janků po kombinaci s Tomáškem vstřelil kontaktní branku na 2 : 1. V Tu dobu jsme byli lepší, aktivnější a věřili jsme, že dokážeme utkání otočit. Prostor na to byl i možnosti. Bohužel nás zastavilo oboustranné divadlo, které se začalo hrát od 72 minuty za úspěšné dirigentské taktovky hlavního arbitra utkání. To mělo za následek rozkouskování hry, samé ležení, diskuze a hádky a najednou zde byla 90 minuta, nastavení přesně 32 vteřin a byl konec.

Konec zápasu, konec možnosti srovnat utkání a dostat se k penaltám.

Nezbylo nám nic jiného, nežli sklopit hlavy a odjet domů. Rozladěni na rozhodčí, na soupeře, ale hlavně sami na sebe.

Pokusíme se poučit z těchto zápasů a konečně trochu stabilizovat tým, který hraje na hranici zdravotního sebeobětování.

Už zítra nás čeká těžký soupeř na domácí půdě v Nemyčevsi, kdy již  od 13 hodin  hostíme Lokomotivu Hradec.