4 : 3

Branky : Řada Vojta, Radačovský, Kolář

Sestava : Brožíček – Hrdlička, Jezbera, Kolář, Řada Jakub – Zítka, Janků, Radačovský, Řada Vojta  - Brett, Tomášek

Střídání :  46´  Pánek  místo Hrdličky

85´ Horna  místo Řady V.

Hodnocení :   K zápasu jsme odjížděli ve značně improvizované sestavě, kdy ani zdravotní stav některých hráčů nebyl dobrý a přesto museli nastoupit. I tak jsme ale očekávali, že se nám podaří získat nějaký ten bodík.  Domácí nastoupili se sestavou za kterou by se nemuselo stydět kdejaké basketbalové mužstvo. Tolik vysokých hráčů jsem už dlouho neviděl J. To nám velelo snažit se hrát maximálně po zemi k čemuž byl plně ideální terén. Bohužel jsme se tak nějak nechali unést hrou soupeře a nakopávali jsme míče co to šlo. Když jsme použili kombinaci bylo hned jiné a také jsme z toho vstřelili první branku z kopačky Vojty Řady. Bohužel za dvě minuty jsme inkasovali vyrovnání díky naší nedůslednosti.   Někdy kolem 30 minuty měl tutovku na kopačce Brett, ale své překvapení zakončil vysoko nad bránu domácího týmu.  Naopak domácí využili krásnou ranou z poza velkého vápna své standardky a bylo to 2 : 1 v poločase.

Do druhé půle jsme vstoupili více kombinačně a začali jsme si i trochu více přihrávat. Podařilo se nám po dobré akci srovnat na 2 : 2 zásluhou Radačovského. Vypadalo to dobře, ale bohužel jsme opět inkasovali po naší nedůslednosti. Dvě branky které jsme obdrželi nás srazili dolů. Ještě se podařilo vykřesat jiskřičku naděje po gólové hlavičce Koláře a snížení na 4 : 3. Posledních  14 minut bylo z naší strany naplněno snahou, ale bohužel i mnoha nepřesnostmi a nervozitou ( diskuze s rozhodčími ). Vyrovnat se nám již nepodařilo a tak všechny tři body zůstali zaslouženě u domácích.

Závěr : My se musíme zkoncentrovat na další zápasy, dát tým dohromady, kdy je nutné, aby se všichni hráči podpořili a semkli v jeden tým. Jen tak jsme schopni hrát svojí hru a to i přesto, že nám někdy někteří hráči chybí. Bez nasazení, sebeobětování , vůle, soudržnosti a chytrosti se nedá ani v B třídě vyhrávat.  Nedá se vyhrávat bez tréninku, protože ten prostě většině hráčů chybí.

Nyní nás čeká sobotní utkání v Mladých Bukách od 17 hodin a následuje hned  úterní – sváteční utkání doma proti Lokomotivě Hradec tentokráte již s výkopem od 13 hodin !!!