Get Adobe Flash player

MILIČEVES - NEMYČEVES 1 : 3 ( 0:2)

MILÍČEVES - NEMYČEVES 1:3 (0 .2)

Sestava :  HRDLIČKA - KOLÁŘ ( 46 min DOBIÁŠ) , ČECH , TRČ , KOLDOVSKÝ - REJHA , ŠIMÁNEK ) 70min VANDA) , ŘADA V., ŘADA J. ( 46 min SUCHÁNEK ) - BRETT , BROŽÍČEK

Původně se utkání mělo odehrát v Milíčevsi , ale po dohodě oddílů ( špatný stav hřiště ) jsme hráli doma v Nemyčevsi . Byli jsme připraveni na těžké utkání plné soubojů a nervozity . Ale byli jsme to my , kdo začal diktovat hru a poprvé ohrozili soupeřovu branku . Po centru z lévé strany ovšem O.Brett svoji šanci ještě neproměňuje . Míč z jeho kopačky jen těsně míjí pravou tyč .Ondrova chvíle však měla přijít . Mezití se začali osmělovat i "domácí" . Zvláště Špicar nám dělá problémy ale když prochází naší obranou , tak ztroskotá na Hrdličkovi . Hned po této šanci se balon dostává  na naší levou stranu. Po kombinaci J.ŘADY a BROŽÍČKA posledně jmenovaný posílá ostrý centr do vápna a Brett dělovkou přímo z voleje dává na  0:1 .Po brance se utkání zbytečně přiostřuje a to z obou stran , následují diskuse z rozhodčím a více  se nehraje než hraje. Na to doplácíme my  - po serií faulů píská rozhodčí pokutový kop proti nám ( za " faul " KOLÁŘE ) .

jEŠTĚ ŽE MÁME V BRANCE hRDLIČKU , KTERÝ POKUTOVÝ KOP KRYJE . Soupeř je trochu mimo a my toho využíváme . Po serií rohových kopů se snaží hostující brankář rychle rozehrát přes pravého obránce . Ten je dobře napadán V.ŘADOU  a vybojovaný míč dostává BROŽÍČEK  a tvrdou střelou donutí brankáře pouze balon vyrazit před sebe . T.TRČ už ví co s ním . 0:2 .

Druhý poločas začínáme proti sílícímu větru a soupeř toho využívá hned v první minutě . Po chybě v naší stopérské dvojici snižuje na 1 : 2 .Prudký vítr pomáhá soupeři dál  , nám se nedaří udržet míč na kopačkách  ,dochází k lehkým strátám  a serií rohových kopů soupeře .

Po přeskupení pozic hráčů dochází k uklidnění naší hry a výborné individuální akci L.REJHY , po které O.BRETT zvyšuje již ma 1 : 3 . Konec zápasu si užíváme  -vždyť jsme dokázali porazit Milíčeves dvakrát v sezoně . Radost v kabině je obrovská .Kluci děkuji všem .