1   :   4

Branky : 2 x Vacek, Tomášek, Jezbera(pk)

Sestava :  Brožíček  -  Kolář, Jezbera, Brett, Pánek  -  Řada Vojta  -  Zítka, Vacek, Radačovský,Marek  -  Tomášek

Střídání :  46 ´  Trč  místo  Koláře

80´ Hrdlička  místo  Marka

Hodnocení : k zápasu jsme odjížděli v oslabené sestavě, ale s odhodláním oplatit domácím podzimní porážku na našem hřišti. Od úvodních minut se domácí hnali za brankou a na steč naší branky.

Odolávali jsme se štěstím do 25 minuty, kdy po skrumáži v našem vápně viděl rozhodčí ruku u našeho hráče a následovala penalta, kterou domácí proměnili. Jejich vedení bylo zasloužené, ale náš tým jako by nabudilo. Začali jsme lépe kombinovat, lépe se pohybovat a začal jsme si vytvářet příležitosti. Jednu takovou velice dobrou akci proměnil ve 38 minutě Vacek a bylo srovnáno.

Byl to poločasový výsledek s kterým jsme museli být spokojeni.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře a zaměřili se hodně na brejkové situace. Domácí se snažili tlačit na naší polovinu, ale výrazné možnosti neměli. Naopak my jsme využili několika dobrých možností k protiútokům, které dělaly domácímu týmu problémy. Při jedné takové byl Tomášek faulován v pokutovém území a byla z toho penalta, kterou Jezbera Lukáš s klidem proměnil ( jako škodovka ).

V 69 minutě se prosadil Tomášek, kdy jeho futsalové zpracování překvapilo dvojicí obránců a následné bodlo završilo úspěšnou akci třetím gólem v domácí síti. I přesto se domácí stále snažili hrozit naší brance, ale už to byla spíše křeč. V poslední minutě završil výsledek opět Vacek svým druhým gólem a stanovil tak konečný výsledek na 1 : 4 pro náš tým.

Radost byla veliká a odplata se povedla, byť se nerodila lehce a domácí zejména v první půlce byli nebezpeční.

Chválím celý tým za nasazení, bojovnost, snahu a soudržnost. To je přesně to, co očekáváme od svých výkonů. Kluci nechali na hřišti maximum a to se cení