Nemyčeves  - Dolní Kalná

4     :    0

Branky :  Calta Petr, Pánek, Hochman, Vacek

Sestava:  Kateřinák -  Trč, Brett, Janků, Řada Vojta  -  Zítka, Vacek, Calta Jan, Calta Petr – Hochman, Marek

Střídání :  43´  Pánek místo Trče          70´ Stejskal  místo  Zítky         75´ Hrdlička místo   Řady Vojty

Připraven :  Šámal

Hodnocení :  V posledním zápase sezóny, jsme chtěli uspět a udržet se tak v horní polovině tabulky. Zápas se hrál na podmáčeném terénu, ale jsem si jist že zcela regulérním na to jaké byli klimatické podmínky. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, aktivně a hned si vypracovali dvě možnosti. Vyšla až ta třetí po kombinaci bratrů Caltových, kdy Honza našel na vápně Petra a ten trefil horní roh branky. Vedení 1 : 0 bylo super, ale soupeř se nevzdával a hnal se za pomoci větru před naší branku. Ve 30 minutě mohlo být zle, neboť došlo ke kontaktu Zítky a hostujícího hráče ve vápně a byla tu penalta pro hosty. V bráně ale řádil čaroděj Káča, který jak po zápase uvedl už dopředu věděl kam to střelec kopne a tak si pro ni šel na jistotu J. O několik minut později spálili hosté tutovku po rohu, kdy úplně volný hráč netrefil prázdnou branku. Tak skončil poločas a my se těšili, jak budeme hrát po větru. Ten se ale zklidnil a tak jsme museli ukázat jiné kvality nežli podporu větru. Hned v 50 minutě předvedl Pánek – ventilek svojí pověstnou ale nevyužívanou levačku a bombou z 30 metrů do víka nedal hostujícímu brankáři  Navrátilovi žádnou šanci. Když pak v 65 minutě zvýšil na 3 : 0  Hochman bylo o utkání rozhodnuto. Využívali jsme brejků, které jsme ale nedokázali s klidem proměnit jinak mohl být výsledek vyšší. Až v 75 minutě ideálně uvolnil Patrik Stejskal Caltu Jana, který našel Vacka a ten pečetil na konečných 4 : 0 pro náš tým. Do konce zápasu se hra odvíjela spíše na polovině soupeře, ale bez vážnějších momentů.

Výhra je naprosto zasloužená byť jsme přežili 15 minutový úsek v první půlce, kde mohli hosté zápas zkomplikovat. Kluci zaslouží pochvalu nejen za tento zápas, ale i za celý podzim.

Vše ostatní si určitě řekneme na dokopné v našem fotbalovém kruhu J, která proběhne v sobotu 25.11.2017  v sokolovně v Nemyčevsi na návsi J