3    :    2

Branky :  Vacek, Marek

Sestava :   Brožíček – Řada Vojta, Zítka, Šámal, Pánek  -  Calta Petr, Vacek, Janků, Hochman – Calta Jan, Marek

Střídání : 46´ Trč  místo  Pánka    a Brett  místo  Calty Petra

70´ Tomášek  místo  Řady  Vojty

80´ Hrdlička  místo   Marka

Připraven :  Stejskal

Hodnocení :   K tomuto zápasu jsme zajížděli kompletní ve stejné sestavě jako proti Dvoru. Chyběl pouze z pracovních důvodů Řada Jakub a dlouhodobě zraněný Radačovský. Od počátku zápasu jsme diktovali tempo hry a dostávali se do příležitostí, kdy hned ve 13 minutě se prosadil Vacek a vedli jsme  0:1.  Bohužel jsme přestali hrát a dovolili domácím dostat se do tlaku, z kterého vytěžili dvě standardní situace, které jsme nedokázali pokrýt. Inkasovali jsme dvě branky a byly to naše chyby. Nemůže se stát zejména druhá chyba, kdy při rohu jsme tři na přední tyči a míč projde po zemi do prostoru malého vápna a domácí toho využijí. Následný třetí gól, který byl po pěkné kombinační akci domácích opět jde na náš vrub. Mělo dojít k přerušení již na polovině hřiště a navíc naše obsazení domácích hráčů bylo velice laxní. Poločasová prohra 3 : 1 vypadala  velice zle, ale stále bylo dostatek času vše otočit.

Hned v počátku tedy 47 minutě se prosadil Marek a snížení na 3 : 2. To vlilo optimismus do našich myslí. Snažili jsme se po celý druhý poločas domácí tlačit a bylo jen otázkou, kdy tam něco spadne. Spadlo po dorážce Tomáška,  ale bohužel rozhodčí píská po signalizaci pomezního ( asi postavení mimo hru ? Nebo snad faul ? ) nikdo nevíme, ale co je hlavní branka neplatí. Ještě trefujeme tyč z kopačky Vacka po přímém volném kopu, ale vyrovnávací branku se nám bohužel nepodařilo vsítit.

Zápas jsme prohráli a můžeme lamentovat maximálně sami nad sebou. Někteří nad svým přístupem čímž mně zklamali, jiní mne naopak potěšili. Čekal jsem po euforii ze zápasu proti Dvoru, že předvedeme podobný výkon. Bohužel někteří tomu nedali to co proti Dvoru.

Nyní nás čeká poslední podzimní utkání doma proti Dolní Kalné a věřím, že se kluci zmobilizují dostatečně na tento zápas a podaří se nám doma uspět.

Tento týden trénink v   pátek 10.11.2017     od 15:30 na hřišti

Zápas v sobotu 11.11.2017  od 14 hodin doma proti Dolní Kalné.  Sraz na zápas je pro všechny hráče ve 12:30 hodin !!!!!