Nemyčeves     -  Dvůr Králové B

5      :      3        ( 3 : 2 )

Branky : 2 x Marek, Vacek, Hochman, Calta Jan

Sestava :  Brožíček  - Řada Vojta, Zítka, Šámal, Pánek  - Calta Petr, Vacek, Janků, Hochman  -  Calta Jan, Marek

Střídání :  65´ Tomášek místo  Vacka      80  Trč  místo  Janků      80´ Hrdlička   místo Marka

Připraveni : Brett, Řada Jakub, Stejskal

Hodnocení : Měl to být zápas podzimu a dá se říci, že tím také byl. Přispěli k tomu obě mužstva a nás těší, že jsme dokázali velice kvalitní a vedoucí tým tabulky přehrát a získat tři body.

Od úvodních minut jsme měli navrch a zejména jsme byli velice produktivní. Již ve 2 minutě se po přihrávce Janků prosadil Marek. V 11 minutě opět Marek střílí druhý gól po přihrávce Calty J. Když pak ve 24 minutě střílí Vacek náš třetí gól po přihrávce opět Calty Jana, vypadá to se soupeřem dost zle. Bohužel jsme ale od tohoto okamžiku trochu polevili a hosté se začali více dostávat do hry a tlaku. To vyvrcholilo ve 32 minutě, kdy jsme špatně odvrátili míč z vlastního pokutového území, ten se dostal zpět na vápno a následný centr skončil po dorážce Otradovského v naší síti. Bohužel od tohoto okamžiku jsme postrádali v naší hře více klidu a přesnosti. Soupeř dobře kombinoval a tlačil se k naší brance. Ve 40 minutě byl za to odměněn svojí druhou brankou a snížením na poločasových 3 : 2.

Věděli jsme, že to nebude lehké a nabádali jsme kluky k maximální bojovnosti a nasazení. Po celý druhý poločas byla hra nahoru dolu z obou stran a již ve 48 minutě se prosadil Hochman naší 4 brankou a vypadalo to na klid. Nic méně zápas to byl jako řemen, s kvalitními výkony a nadstandardním nasazením vzhledem k B třídě a to z obou stan. Měli jsme více příležitostí, ale  naopak soupeř v 85 minutě snížil na rozdíl  jedné branky. Poslední slovo ale měl náš Honza Calta, který v 90 minutě vsítil naší pátou branku a definitivně tak zlomil odpor hostujícího týmu.

Výhra je pro náš tým velikou vzpruhou a jasným impulsem, jak se mají zápasy hrát. S jakým zaujetím, nasazením a odhodláním porvat se o dobrý výsledek. Zisk tří bodů velice těší, ale ještě více těší fakt, že kluci předvedli velice dobrý a kompaktní výkon. Rozhodlo se na hřišti a tak to má být. Výborný výkon podala celá trojice rozhodčích a přispěla tak ke kvalitě zápasu.

RH

Trénink tento týden v pátek  3.11. od 16:00 hodin na hřišti !!!

Zápas v sobotu 4.11.  od 14:00 v Miletíně.  Sraz v Miletíně na hřišti ve 13 hodin.  Odjezd z Jičína z Autobusáku ve 12:30 !!!!!