Nemyčeves  - Staré Buky

6     :     2

Branky :  5 x  Hochman,  Janků

Sestava :     Kateřiňák – Řada Vojta,  Zítka, Šámal,  Pánek   -  Calta Petr,  Janků,  Calta Jan,  Hochman  -  Marek,  Tomášek

Střídání :  65´  Brett  místo  Tomáška             71´ Řada Jakub  místo  Calty Petra         84´ Hrdlička  místo  Marka

Hodnocení : Ve druhém domácím zápase za sebou jsme chtěli navázat na výkon a výsledek proti  Mladým Bukům. Věděli jsme, že soupeř ze Starých Buků bude více nebezpečný už vzhledem k dosud odehraným venkovním zápasům, které všechny čtyři vyhrál. Věřili jsme ale, že jsme schopni uspět pokud dodržíme své plány a budeme hrát to co umíme.

První poločas byl plný přelévání situací na obě strany. Hned v úvodu se v 8 minutě hosté ideálně trefili. Zahráli dokonale tr.kop který nejlepší a nejvyšší hráč hostí prodloužil hlavou na vzdálenější tyč. Krásný gól a Káča i s obranou mohli jen přihlížet.  Naštěstí nás tento gól nepoložil a kluci stále hráli svůj běhavý fotbal, plný přihrávek a kombinací. Po jedné takové ideálně naservíroval Honza Calta míč Hochmanovi a bylo vyrovnáno. To jsme ještě netušili, co se bude dít ve druhé půlce. Do poločasu měl ještě tutovku Zlatan, ale bohužel nedal.

Do druhé půle jsme vlétli opět aktivně a dostali jsme postupně soupeře  pod tlak. V 52 minutě vykombinovali Hochman s Janků velice dobře situaci a Janků se nemýlil  2 : 1.  Za pět minut na to si pohrál Zlatan s obranou hostí, nic neuspěchal a naservíroval Hochmanovi lahůdku na které si Karlos smlsnul  3 : 1. Následovala situace, při které neunesl tíhu okamžiku hostující kapitán a lidově řečeno přejel ve vápně Karlose snad ze všech stran včetně kopnutí do na zemi ležícího našeho hráče. Verdikt byl jasný. Červená karta z fleku a možná i větší disciplinární  trest. Nic méně tato situace odstartovala naše gala představení. V 83 minutě dává svůj třetí gól Karlos. Hosté ještě snižují pěknou střelou z trestňáku na 4 : 2, ale na hřišti je jen jedno mužstvo. V 87 minutě opět Karlos střílí další branku svoji čtvrtou a naší pátou. No a aby toho nebylo dost v 89 minutě je soupeř doražen šestým gólem, který střílí opět Karlos Hochman a upravuje konečný výsledek na 6 : 2.

Tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon, kdy zejména druhá část byla vyjádřena i brankově. Střelecký apetit měl Hochman a pět branek je velice dobrý J výkon na 1.B třídu.

Kluci předvedli, že jsou schopni hrát zodpovědně i v obranné části. Velké plus byla účast hostujících fanoušků, kteří vytvořili krásnou fotbalovou atmosféru pro oba týmy a i přes prohru svého mužstva neustále fandili. Tak by to mělo být vždycky a patří jim náš obdiv.

Tento týden :  trénink v pátek  20.10.  v 16:30

Zápas v sobotu  21.10.  od 13:00  VENKU  proti  Kocbeřím – hraje se na hřišti v Poříčí u Trutnova

Odjezd bude z Jičína – autobusáku v 11:00 hodin – auty !!!