6   :   2

Branky : 2 x Radačovský, Vacek, Calta Jan, Janků, Hochman

Sestava :  Brožíček – Trč, Šámal, Zítka, Pánek  - Calta Petr, Vacek, Janků, Calta Jan  - Hochman, Radačovský

Střídání :  46 ´ -  Marek  místo  Calty J.    a   Řada Vojta místo  Trče

60´  -   Stejskal   místo   Vacka

Připraven :  Řada Jakub, Tomášek

Hodnocení :  v příjemném sobotním odpoledni jsme vstoupili do zápasu velice aktivně a hlavně s velkou produktivitou.  Již v 5 minutě se prosadil Radačovský po přihrávce Honzy Calty. V 9 minutě dvojice Hochman Janků druhým jmenovaným dává na 2 : 0. Když se ve 13 minutě opět prosadil Radačovský, vypadalo to s hosty bledě. Náš tým se dobře pohyboval a kombinoval na velkém prostoru, což dělalo hostům problém. Přesto jsme trochu mezi 20 – 35 minutou polevili. Sice jsme si vypracovali další možnosti, ale bez brankového zakončení. Až v závěru poločasu jsme opět udeřili, kdy se nejprve ve 41 minutě prosadil Calta Jan a hned minutu na to ukázal Vacek svým gólem svoji zkušenost. Poločasových 5 : 0 bylo výborným výsledkem a ideálním pozitivním impulsem pro druhou půlku.

Do té jsme vstoupili ale bohužel trochu vlažněji pod dojmem vysokého vedení. Hosté se stále více dostávali do hry a do možností. Tak se také stalo a v 57 minutě jsme obdrželi první branku a následně za 15 minut další, tedy druhou. Stav 5 : 2 vypadal sice stále dobře, ale to jsme nechtěli. Byli jsme bez výrazného pohybu a důrazu. I přesto jsme ale mohli dále skórovat, ale naše možnosti jsme nevyužili. Tedy až na jednu, kdy se mazácky prosadil Hochman a stanovil konečný výsledek na 6 : 2.

Výhra je to zasloužená, jen mohla být vyšší pokud by jsme stále hráli na 100 procent. Ale i tak tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon a naši věrní diváci za svoji účast.

RH

Tento týden :   pátek  13.10.   trénink   16:30

Sobota 14.10.    zápas   doma  od 16:00 – soupeřem  Staré Buky. Sraz na hřišti ve 14:50 - všichni