2  :  2          na penalty výhra  3  : 4

Branky :  Janků, Calta Petr

Karty :   ČK  Brett  po  2 žlutých ve  30  minutě

Sestava :  Brožíček  -  Trč, Zítka, Brett, Pánek -  Calta Petr, Janků, Hochman, Calta Jan – Marek, Radačovský

Připraveni :  Stejskal, Hrdlička

Hodnocení :  V derby zápase jsme chtěli napravit výpadek z domácího zápasu s Rudníkem. Věděli jsme ale, že nás nečeká lehký úkol. Domácím se zatím v soutěži daří a mají mladý a bojovný tým. To ukázal i první poločas, kdy naším největším nepřítelem byl trochu terén ( měkký pískovaný ) ale především naše vlastní nepřesnost v rozehrávce doplněná malým pohybem. Domácí tak neměli výraznější problém eliminovat naše útočné snažení. Navíc nám nepřálo štěstí a po dvou žlutých kartách kdy zejména ten druhý zákrok byl zbytečný ,  šel pod sprchy již ve 30 minutě Brett. Následně jsme obdrželi branku, které předcházel faul na Radačovského, ztráta míče a křižná střela na kterou Bróža nedosáhl. Poločas jsem dohráli v útlumu a bylo třeba tým zvednout.

O přestávce jsme mužstvu jasně řekli,  že dnes zde neprohrajeme a bude to náš druhý poločas, náš zápas. Věřili jsme tomu a bylo třeba kluky nabudit. To se podařilo náramně. Celý druhý poločas jsme byli jasně lepším týmem a domácí přehrávali po všech stránkách. Měli jsme několik možností a dvě z toho využili. Obrátili jsme skóre na 1 : 2 a je jen veliká škoda, že jsme za čtyři minuty  inkasovali a bylo vyrovnáno z jedné náhodné akce z rohu ,kdy jsme nepokryli hráče na zadní tyči. Veliká škoda, protože i do konce utkání jsme byli jasně lepší a šli jsme za výhrou. Domácí se snažili stůj co stůj uhájit alespoň remízu. To se jim podařilo a v normálním čase skončil zápas nerozhodně 2:2.

Následovalo pět  penalt na každé straně. V této disciplíně jsme byli lepší když Janků, Calta Jan, Radačovský a Marek proměnili penaltu. Jediný neúspěch měl Zítka, ale to nevadilo, neboť domácí střelci tíhu okamžiku neunesli dvakrát. Dva body do tabulky jsou vzhledem k prvnímu poločasu velice dobré.

Chtěli jsme vyhrát za tři body a nebyli jsme daleko. Tým a všichni kluci předvedli super výkon druhého poločasu a zaslouží pochvalu. Ukázali sílu kterou v sobě mají a když chtějí dokážou mnoho.

RH

Program tento týden :   trénink   pátek  6.10.2017  od 17 hodin

Zápas   :   sobota  7.10.2017  od 16 hodin  -  DOMA -  Mladé  Buky    sraz na hřišti ve 14:50 !!!