1    :   3

Branka : Hochman

Sestava :  Brožíček – Řada Jakub, Brett, Kateřiňák, Pánek  -  Zítka, Vacek, Hochman, Řada Vojta – Marek, Radačovský

Střídání : 46´´ -  Trč  místo Řady Jakuba

65´ Hrdlička  místo  Pánka

Připraven :  Stejskal

Hodnocení :  V zápase jsme chtěli uspět a potvrdit tak naše výkony z prvních kol soutěže. Bohužel jsme tak nějak zápas nezvládli, kdy jsme od první minuty byli bez pohybu, nabídky a přesné přihrávky. Jako by podzimní počasí našim hráčům nesvědčilo. Hosté byli více aktivní, agresivní a přesnější. To také zapříčinilo, že již v 10 minutě jsme prohrávali po naší chybě 0 : 1.  Podařilo se nám sice vyrovnat ve 22 minutě Hochmanem dorážkou po střele Vacka na 1 : 1, ale to bylo tak vše co jsme předvedli. Hned vzápětí ve 22 minutě jsem opět chybovali a bylo to 1 : 2. Když pak ve 37 minutě přišla třetí branka do naší sítě, byli jsme zralí na ručník. Druhý poločas jsme začali lépe, více jsme se pohybovali, ale opět chyběla naše přesnost a lehkost. Soupeř nás dobře dostupoval a napadal naši zdlouhavou rozehrávku již v zárodku, což na nás v tomto zápase stačilo. Jediným, čím jsme zaujali je snad fakt, že jsme se více věnovali řečnění a osobním atakům při hře za hranicí slušnosti ( někteří jedinci našeho týmu ).

Prohra je z těchto pohledů zcela zasloužená. Některé hráče jsme ani nepoznávali co se týká výkonu a přístupu.

Máme nyní před sebou další zápasy včetně derby v Železnici a je potřeba se připravit a naladit. Proto jsem se rozhodl zavést určitá pravidla přes která vlak nepojede.

Informace dostane tým na tréninku

Tento týden trénink v pátek 29.9.2017  od 17 hodin !!!!!

Zápas v neděli 1.10.2017 od 16:30 v Železnici.  Sraz v kabině v Železnici je v 15:30 hodin  pro všechny !!!