Get Adobe Flash player

mistrák Skřivany

Skřivany – Nemyčeves

              3  :  3             penalty  3 : 4

 

Branky : Hochman, Calta Jan, Hrdlička

 

Sestava :   Kateřiňák -  Trč, Šámal, Zítka, Pánek  -  Calta Petr, Janků, Hochman, Calta Jan  - Marek, Radačovský

 

Střídání :  35´  Hrdlička  místo Pánka

Připraveni :  Stejskal a Brožíček Martin

 

Hodnocení :  Před tímto utkáním jsem si zmapovali soupeře a věděli jsme co bude hrát. Do 33 minuty jsme vše důsledně plnili i přesto, že se hrálo od počátku za stálého deště byť mírného, který dělal starosti oběma týmům při zpracování. Upozorňovali jsme naše hráče na standardní situace a jejich dobré zahrávání domácího týmu. Bohužel jsme nepohlídali ve 34 a 39 minutě nakopnuté míče do vápna a ani jsme se nepokusili atakovat protihráče, z čehož pramenili dvě zcela zbytečné branky v naší síti.

V poločasové přestávce jsme nabádali kluky k větší aktivitě a zejména většímu pohybu a přesnější přihrávce. Věděli jsme, že herně na to máme, ale je potřeba více bojovat . Naše předsevzetí ale dostalo hned na počátku druhé půle další ránu, kdy hned ve 47 minutě jsme nepohlídali brejk  z pravé strany a bylo to rázem 3 : 0. Kluci byli chvilku dole, ale dokázali jsme je neustále povzbuzovat a v 57 minutě se prosadil Hochman. Tato branka odstartovala náš tým a předvedli jsme výkon, který by mohl kandidovat na obrat roku J.  Vynutili jsme si tlak, byli jsme více v pohybu a dostali soupeře pod tlak. V 61 minutě jsme měli trestňák za vápnem a Honza Calta nedal domácímu brankáři šanci. Snížení na 3 : 2 vlilo novou krev klukům do žil. Lítali, makali a hned v 67 minutě trefil Petr Calta tyč. Dřelo se stále a odměna přišla v 88 minutě, kdy na standardku šel do vápna Hrdla, míč se k němu dostal na penaltě, Hrdla pálí do skrumáže těl, několik odrazů  i s přispěním Radúze a je to v sítí. Radost obrovská celého týmu. Vyrovnání na 3 : 3 jsme si zasloužili za bojovnost a nasazení v druhém poločase. Penaltový rozstřel si vzal za své Káča, kdy zlikvidoval dvě penalty ( jednu s pomocí konstrukce branky ) a poslední pátou proměnil.  Dva body jsou v konečném účtování výborný výsledek. Prohrávat 3 : 0 a otočit to, to je nejen o vůli týmu, ale i trochu o štěstí a o podcenění domácího týmu. Takové vedení se nepouští.

No ale pro nás to byla veliká euforie, jen pokřik v kabině tréńa Roman trochu nezvládl, nebo spíše tým nepochopil co vlastně chce křičet J.  Breťáku, koukej se vrátit nebo to nahraj na magneťák J

 

Všechny kluky chválím za bojovnost, za to ,že to nevzdali a makali až do konce.

 

RH

 

 

 

Tento týden  trénink :   úterý 19.9. a pátek  22.9.  od  17 hodin na hřišti v Nemyčevsi

 

Víkend – mistrák  sobota  23.9.2017  od  16:30 – DOMA – proti  Rudníku.