Branky :  Radačovský, Hochman

Sestava :  Brožíček – Řada Jakub, Zítka, Kateřiňák, Pánek – Calta Jan, Vacek, Janků, Hochman – Marek, Radačovský

Střídání :  Celta Petr  místo Marka      a   Brett  místo  Pánka

Připraveni : Stejskal, Hrdlička

Hodnocení : Zápas se hodnotí těžce, neboť jsme měli vyhrát, ale nemáme nic. Od počátku zápasu jsme byli aktivnější , rychlejší a hráli jsme pohledný fotbal.  Vypracovali jsme si mnoho příležitostí, ale bez brankového efektu, tedy kromě brankové střely Radúze, která nás dostal do vedení 0 : 1. Velice slušně jsme dodržovali taktiku stanovenou před začátkem zápasu co se týká rozestavení hráčů. Bohužel v počátku druhého poločasu, jsme darovali domácím dvě možnosti pramenící z našich chyb a oni i se štěstím toho využili a obrátili výsledek ve svůj prospěch na 2 : 1. Přesto se nám podařilo vyrovnat z penalty po faulu na Vacka a vypadalo to minimálně na remízu. Bohužel v závěru asi tři minuty před koncem zahrávali domácí volný přímý kop, centr do vápna hlavičkuje Káča za velké vápno, kde hráč domácích bohužel nikým neatakován přihrává naslepo do strany nohejbalovým zákrokem na hráče, který je zcela volný a jeho křižná přízemní střela končí v naší síti. To byl šok jak pro nás tak pro domácí, kteří po průběhu zápasu  nevěřili v obrat. Bohužel i takový je fotbal a nám ukázal již podruhé odvrácenou tvář.

Lze jen konstatovat, že musíme výrazně zlepšit koncovku, zlepšit taktickou stránku vedení utkání a přístupu samotného, včetně dodržování a plnění stanovených úkolů na place.

Byli jsme jasně lepší, ale nemáme nic, ani bod.

Nelze upřít snahu, ale jen ta nestačí. Fotbal byl dobrý z naší strany, ale hraje se i na body a tak se musíme připravit na další utkání, která nás čekají.

Úterý  5.9.2017  -   brigáda na hřišti od 17 hodin – NUTNÉ !!!

Pátek  8.9.2017  - trénink od 17:30 !!!

Zápas v sobotu 9.9.2017  -  DOMA od 17:00  hostíme Novou Paku – sraz v 16:00 na hřišti !!!