3    :   1

Branky : 2 x Hochman,  Calta Jan

Sestava :  Brožíček -  Trč, Kateřińák, Tomášek, Řada Jakub – Zítka, Janků, Hochman, Calta Jan – Marek, Radačovský

Střídání :  36´ Pánek místo zraněného Tomáška

46´ Calta Petr  místo Marka

65´ Stejskal  místo zraněného  Zítky

86´ Horna místo Kateřińáka

Hodnocení : první domácí zápas v B třídě jsme chtěli zvládnout a to se nakonec povedlo. Byli jsme v prvním poločase lepším týmem a vypracovali jsme si dostatek příležitostí ke vstřelení branek. Využili jsme ale pouze tři z nich, kdy nejprve ve 14 minutě se prosadil Hochman po přihrávce Trče. Ve 23 minutě to bylo již 2 : 0 , kdy se trefil opět Hochman, tentokráte po přihrávce Jana Calty. Když pak ve 32 minutě zvýšil na 3 : 0 sám Calta Jan vypadalo to jako jasný zápas. Bohužel se nám ve 34 minutě zranil Tomášek při střetu se soupeřem a vypadá to na delší pauzu. Zřejmě celý podzim. Do poločasu se nic dalšího nestalo. Chtěli jsme i nadále hrát svůj kombinační fotbal, ale bohužel, jsme přestali běhat, nabízet se a nechali jsme prostor soupeři. Ten toho využil po delším závaru před naší brankou v 63 minutě a snížil na 3 : 1. Opět nás dostal další rána v podobě zranění tentokráte Matese Zítky, který odkulhal ze hřiště a přesnou specifikaci zranění ještě neznáme.

Najednou jsme začali zmatkovat, soupeř byl pohyblivější a my se jen stěží dostávali do hry. I přesto jsme si v závěru vypracovali dvě tutovky, kdy nejdříve Radúz volil dloubák ze 40 metrů, který nevyšel a následně v závěru Honza Calta trefil po samostatném úprku na hostující branku pouze tyč.

Můžeme být spokojeni s výhrou a ziskem tří bodů včetně předvedené hry v prvním poločase.

Nemůžeme být spokojeni s druhou půlkou a jejím průběhem.

Ještě více jsme nespokojeni se zraněními našich dvou hráčů, která nám tak trochu opět komplikují situaci již na počátku sezóny. Kluků přejeme brzké uzdravení a návrat na zelený pažit.

Nemůžeme být ani spokojeni s diváckou kulisou, která provázela tento historický první zápas v B třídě. Přišlo opravdu velice málo diváků, kterým ale na druhou stranu patří poděkování za podporu.

RH

Tento týden :  tréninky      úterý 29.8.  a pátek  1.9. vždy od 17:30 na hřišti

Případné omluvenky z tréninků volat nebo psát pouze na trenéra R. Hornu – tel. 602 153 334

Zápas :  Sobota 2.9.2017 -  Lokomotiva HK  -  venku -  sraz na hřišti na lokádě v Hradci je v 16 hodin.  Sraz na autobusáku v Jičíně je v 15 hodin