5    :    2

Branky :  Vacek,  Calta Jan

Sestava :  Brožíček – Trč, Zítka, Tomášek, Pánek  -  Calta Jan, Janků, Vacek, Hochman  - Brett, Radačovský

Střídání : 60´  Řada Vojta místo Bretta

72´ Rada Jakub  místo  Pánka

80´ Stejskal místo Vacka    a   Calta Petr  místo  Radačovského

Připraven :  Kateřiňák                               omluveni : Marek a Hrdlička

Hodnocení : K prvnímu mistrovskému zápasu jsme odjížděli nažhaveni, ale zároveň tak trochu s obavou. První zápas, favorit soutěže, který spadl z A. třídy a ještě venku. Věděli jsem že musíme hrát svůj kombinační fotbal, podložený pohybem, důrazem a také klidem. Po prvním 15 minutách zápasu to vypadalo nadějně. Sice jsme neproměnili 4 vyložené tutovky, ale nepustili jsme domácí téměř k ničemu. Bohužel přišlo známé a otřepané nedáš – dostaneš a ve 33 minutě se domácí prosadili po závaru před naší brankou, kdy jsme nedokázali míč uklidit do bezpečí. Poločasových 1 : 0 přesto dávalo stále velkou šanci na zvrat. Bohužel  do druhé půle jsme opět vstoupili poněkud laxně a ve 46 minutě nepohlídali roh domácích, kdy míč prošel přes malé vápno s skončil v naší síti. Smolný gól, ale kluci se otřepali a začali opět předvádět svojí hru. Najednou jsme byli všude dřív a rychleji a dokázali se prosadit. Nejprve po dobré kombinaci se střelou z vápna prosadil Vacek v 58 minutě.  Vzápětí po rychlém brejku Hochmana  z levé strany se prosadil Calta  Jan po jeho přihrávce  a domácí se začali bát o výsledek. Bohužel v této euforii jsme nechali domácí hned po jedné minutě opět prostor ke vstřelení branky. Když pak po další chybě přišlo branka na 4 . 2 v 68 minutě, vše se sesypalo jako domeček z karet a domácí si již výhru pohlídali.

Musím konstatovat, že se dalo v Nepolisech bodovat. Museli by ale všichni hráči plnit svoje povinnosti a držet svá místa tak jak mají specifikováno. Mnohdy bylo podání hry některých jedinců spíše chaotické a to z přemíry snahy  a z určité nervozity a roztěkanosti.  Chyběl větší klid, rozvaha, důraz. Tedy to co na domácí platilo prvních 25 minut prvního poločasu a prvních 15 minut druhého poločasu.

Tento zápas pro nás byl velice poučný pro další utkání a to zejména z pohledu jednoho faktu. 1. B třída se hraje trochu jinak a my všichni si z toho vezmeme ponaučení.

Všichni hráči tvoří tým, a v týmu je síla i když někdo něco zkazí, něco se mu nepovede. Na místě je potom podpora od spoluhráčů kluci,  NE   hysterická kritika.

Trénink tento týden je v pátek 25.8.2017  od 17:30  -  nutná účast maximálního počtu hráčů

Zápas se hraje v sobotu 26.8.2017  od  17 hodin  doma v Nemyčevsi !!!