Get Adobe Flash player

Roztoky u Jilemnice - Nemyčeves

Roztoky - Nemyčeves

          1  :  5     ( pol. 0 : 3   )   branky : 2 x Vacek, Radašovský, Marek, Calta Jan

sestava : Brožíček -  Trč, Kateřiňák, Tomášek, Pánek  - Zítka, Janků, Vacek, Calta Jan - Marek,    Radačovský

střídání : 46´ Brett místo Kateřiňáka,  Stejskal  místo Trče a    Calta Petr  místo Marka

omluveni :  : Řada Jakub, Řada Vojta, Hochman, Hrdlička

hodnocení : poslední přípravný zápas se hrál na pěkném terénu a v příjemném prostředí. Po celý první poločas i většinu druhého jsme byli lepším týmem. Dobře jsme kombinovali, byli neustále v pohybu což přinášelo domácím množství problémů při bránění. Velice dobrý výkon jsme také předvedli v obranné fázi, kdy jsme domácí kromě jedné situace nepustili k ničemu. Střelecky se dvakrát prosadila zatím naše poslední posila Vacek z Jičína, který ukázal, že velice dobře zapadne do týmu a bude přínosem. Pochválit musím všechny kluky, kteří nastoupili a odehráli zápas tak, že zamotali hlavu trenérovi a jeho realizačnímu týmu před prvním mistrákem. Ukázali kluci, že tým je víc než jednotlivec a na tom musíme stavět do následující sezóny i do budoucna.

Chceme hrát pohledný fotbal pro diváyk i pro sebe. Fotbal, který nás bude bavit a přinese nám radost ze hry i přesto, že občas nějaké body ztratíme. Je to sport a tak to také bereme.

tréninky tento týden :  úterý 15.8.  a pátek  18.8. vždy od 17:30 na hřišti.

Zápas v sobotu v Nepolisých  od  17:00 hodin. Sraz je v Nepolisých v 16 hodin na hřišti. Odjezdy z Jičína a Nemyčevsi budou upřesněny na pátečním tréninku.

RH