Get Adobe Flash player

přípravný zápas

Horní Branná   -     Nemyčeves

                     3      :       5

 

Branky :  3 x Hochman, Marek, Zítka

 

Sestava:  Brožíček  - Trč, Brett, Kateřińák, Calta Petr  -  Stejskal, Hochman, Janků, Zítka  -  Radašovský, Marek

 

Střídání : 76´  Horna  místo Marka

 

Hodnocení :  K zápasu jsme odjížděli s minimálním počtem hráčů, což není před nástupem nové sezóny zrovna optimální. Někteří čerpají dovolené jiní čerpají nikdo neví co.

V každém případě zápas s účastníkem krajských soutěží Liberecka byl velice přínosný.

Utkání se odehrálo na vysoce kvalitním hřišti, krásně střiženém, kdy ještě před zápasem došlo k pokropení plochy zavlažovacím systémem. Připadali jsme si jako v lize mistrů.

Od úvodního hvizdu, jsme převzali otěže zápasu do svých rukou. Dobře jsme kombinovali a snažili se o hru po zemi, která je nám bližší nežli nakopávané míče.

Již ve 4 minutě se prosadil Marek, který využil ideální přihrávky Hochmana. V 8 minutě následovala spolupráce Zítky s Radúzem ( Radašovský ) a Mates Zítka upravil na 0 : 2 v náš prospěch.

Zápas se plně odvíjel v naší režii, což bylo potěšující zjištění. Celý tým šlapal velice dobře a zejména Karlos, Mates, Radúz, Káča, Janky a Jiřina pracovali na sto procent.

V 17 minutě se prosadil Hochman po přihrávce od Zítky a výsledek 0 : 3  byl pro místí tým i diváky šokem. Navíc jsme hráli opravdu dobře a bylo vidět, že si kluci kvalitní povrch užívají.

Když pak ve 36 minutě byl po ideální přihrávce Káči faulován Hochman ve vápně následovala penalta, kterou sám Karlos proměnil a vypadalo to na debakl domácích. Ti měli několik málo možností, které ale pramenili zejména z našich chyb. Bohužel pro domácí tým ani jednu neproměnili a tak se šlo do kabin s výsledkem 0 : 4.

Druhá půlka začala stejně jako první skončila, tedy naší převahou, ale domácí se pomalu zlepšovali a náš tým trochu polevil. V 54 minutě byl domácí hráč atakován v našem vápně a následovala penalta kterou domácí proměnili a snížili tak na 1 : 4. V 59 minutě se ale opět prosadil Hochman svojí třetí brankou v utkání a posunul stav na 1 : 5. V tomto období jsme začali více vymýšlet nežli hrát a domácí tým se dostával do příležitostí, které jsme mu nabízeli svými hrubkami. Za zmínku také stojí neutuchající bojovnost našeho Jiřiny, který obětavě šel za míčem směřujícím za pomezní čáru a vůbec neřešil, že za lajnou je tak trochu sráz dolů. Jeho následné zmizení pod svahem vyvolalo naše obavy o jeho zdraví. Nicméně Jiřina se vzápětí objevil a zdviženým placem ukázal všem že je v pořádku.

Po této události se hra odehrávala hlavně ve středu hřiště. V 73 minutě jsme při naší akci ztratili odražený míč, domácí šli do brejku, Káče velice dobře vyhodnotil situaci a rozhodl se nezatáhnout ruční brzdu ( za cenu červené ) a tak bylo vše na Martinovi Brožíčkovi, který útočníka naháněl v pokutovém území jako zajíce  a nakonec ho dostal za cenu penalty. Tou domácí snížili na 2 : 5.

Poslední branku zápasu vsítili opět domácí, kdy se Petrovi Caltovi nepovedl odkop, kterým trefil našeho brankáře a od něj se míč odrazil do naší branky. Tím se uzavřel konečný účet zápasu na 3 : 5 pro náš tým.

Děkuji všem klukům, kteří se dostavili k zápasu. První půlka byla dobrá druhá o něco slabší, ale i to se může stát a je to pochopitelné vzhledem k počtu v jakém jsme na zápase byli.

 

Trénink tento týden  úterý 8.8. a  v pátek  11.8.  vždy od  17:30 hodin.

 

Zápas se hraje v sobotu  12.8.2017  od  16 hodin v Roztokách u Jilemnice.

Sraz na hřišti v Jilemnici je v 15:00 !!!

Odjezd z Jičína bude upřesněn v pátek na tréninku.

 

Účast všech hráčů  nutná – poslední přípravné utkání !!!

 

RH