Get Adobe Flash player

HOŘICE B - NEMYČEVES 4:1 ( 3 : 0)

HOŘICE  B  - NEMYČEVES  4 : 1 ( 3: 0)

Sestava : Hrdlička - Kolář , Čech , KROUZA ( 46 min Vodička , 75 min Vanda) , Koldovský - Dobiáš ,Trč , Řada V., Řada J. - Brett , Rejha

Branka : BRETT

Po 3 utkáních na domácím hřišti jsme poprvé hráli na venkovním . Hořice B  - pro nás nepříjemný soupeř proto , že nevíte kdo proti nám bude hrát ( kolik hráčů A mužstva si přijde kopnout) . K utkání nastupujeme pouze s 2 náhradníky ( Paděra - pracovní povinnosti , Šimánek , Brožíček , Suchánek - nemoc , Štětař - neomluven ) .Utkání se odehrálo v Bříšťaneh na perfektním trávníku . Hned v úvodu ohrožujeme branku soupeře častou střelbou , kterou se prezentuje hlavně  O.Brett .Brankář soupeře některé pokusy likviduje jen s námahou . Po serii našich rohových kopů pomalu končí naše snaha a iniciativu přebírá soupeř . Častými nákopy do naší šestnáctky si vytváří tlak a přicházejí šance . My neudržíme balon více pod kontrolou , brzo a zbrkle se jej zbavujeme , útočníci nepomáhají zpátky - to vše vyvrcholí vedoucím golem soupeře . Po jedné lehké ztrátě míče na pravé straně ,přichází brejk a do naší volné levé strany nabíhá úplně volný hráč. Není pro něj problém prostřelit Hrdličku - 1:0 . Druhý a třetí  gol dostáváme po hrubé  chybě stopera a stoperské dvojice jako takové .Hrozná patnáctimunutovka .Do konce poločasu se snažíme  , ale hlavičku L.Rejhy likviduje s velkou námahou brankář , a když J.Řada v samostatném nájezdu trefuje pouze boční síť odcházíme do šarten za stavu 3 : 0 .

V  kabině nabádám  hráče k větší agresivitě , přidáním tvrdosti v osobních soubojích  a odvaze jeden na jednoho , zkrátka na věci , které nám pomohli v minulých zápasech .

Chvilku po zahájení druhé půle  přichází přesný pas za obranu kam si nabíhá \o. \brett a hned z první střílí náš gol 3 : 1 . Právě v této chvíli se zdá , že bychom mohli zápas zdramatizovat  .Škoda meproměněných šancí ( Vodička  , Rejha ) , utkání se mohlo vyvýjet jinak . Soupeř nakonec v závěru  utkání  proniká do naší rozhozené obrany-  4 : 1 .

Co říci na závěr ? První poločas špatný , druhý poločas podle představ .

Ještě k jedné věci bych se chtěl vrátit , a to je naše vystupování během hry . Proč dokážeme v jednom zápase viz. Bělohrad hrát bez karet a hned v následujícím dosta 5 žlutých karet a z toho 4 za mluvení ? Někteří hráči si pletou hřiště s diskusním kroužkem , nejsou ochotni přijmout kritiku za jejich chování . Pokud si neuvědomí , že tím ubližují nejen sobě , ale hlavně celému mančaftu , nikdy z nich nebudou dobří hráči .