Get Adobe Flash player

Nemyčeves - Žlunice

Nemyčeves  - Žlunice

                     1   :    1            na penalty prohra

 

 

Sestava :  Kateřiňák – Řada Jakub, Zítka, Trč, Pánek  -  Stejskal, Janků, Hochman, Řada Vojta  -  Tomášek, Brett

 

Na střídání připraveni :  Horna, Řada Zdeněk

 

 

Hodnocení :  závěrečné utkání sezóny, které mělo rozhodnout o vítězi soutěže a postupujícím nás zastihlo v problémech. Ať už se sestavou samotnou a počtem hráčů a nebo s nervozitou, která se postupem času ukazovala stále více. Vstoupili jsme do utkání dobře, byli jsme aktivní a vypracovali si několik brankových příležitostí, kdy pouze jedna z kopačky Tomáška znamenala branku a naše slabé vedení 1 : 0.

V druhém poločase jsem začali dobře, i když proti vítr nám dělal starosti. Hosté se více osmělili a nakopávanými míči nás dostali pod tlak. Navíc se povedl našemu brankáři výborný kousek, kterým dostal celý tým do kolen. Jeho chyba znamenala vyrovnání a zbytečnou nervozitu na našich kopačkách. Jak ale říkal Káča později na rozlučce, remízu jsme letos ještě neměli a tako to musel zařídit. Ve zbytku utkání jsme přečkali veliký závar před naší brankou a s konečným hvizdem si oddechli. Bod nám stačil k prvenství v soutěži a postupu do 1. B třídy. Penalty lépe využili hosté a odvezli si tak dva nečekané body do tabulky. Jsem přesvědčen, že toto utkání, stejně jako v Milíčevsi, jsem nezvládli zejména po psychické stránce. Na hráče dopadla tíha okamžiku zodpovědnosti a velké historické události pro klub, čímž byla možnost postupu do krajské soutěže a vítězství v okresním přeboru.

Jsem rád, že se to nakonec povedlo a vzhledem k průběhu celého ročníku lze konstatovat jedno jediné :  Vyhráli jsme soutěž  a proto jsme byli nejlepší

Klukům a celému týmu včetně vedení klubu chci moc poděkovat za tento výsledek.

Nyní nás ale čeká nelehký úkol, kterým je stabilizace kádru a úspěšné účinkování v soutěži, která nás čeká a nebude vůbec lehká.

 

Přeji všem klidné odpočinkové letní dny a těším se na přípravné období, které zahajujeme 11.7.2017 od 18:00 na hřišti v Nemyčevsi

 

Tento pátek tedy 23.6.2017 od 17 hodin je brigáda na hřišti ( nutné úpravy z důvodu požadavků KFS HK )

 

RH